Harici GTX 1650 ekran kartı kullanılamıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kerem34556

Femtopat
Harici ekran kartımı kullanamıyorum, GTA 5'te. Donanımlarım lazım olursa GTX 1650, Ryzen 5 3550H, 8 GB RAM.

Harici ekran kartımı kullanamıyorum, GTA 5'te. Donanımlarım lazım olursa GTX 1650, Ryzen 5 3550H, 8 GB RAM.

İşlemcinizdeki dahili GPU kullanılıyor Windows grafik ayarlarından GTX 1650 ile açılması için ufak ayar yapmanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodakilerin aynısını yaparak sonuçları paylaşırsanız memnun olurum.

İşlemci modelinize göre bilgisayarınız bir laptop. Konuyu masaüstü sekmesinde açma sebebinizi anlamadım. Biosta bunla alakalı seçenek olması lazım. Yoksa arama çubuğuna grafik ayarları yazarak hangi GPU'yu kullanmak istediğini seçebilirsin.

İşlemcinizdeki dahili GPU kullanılıyor Windows grafik ayarlarından GTX 1650 ile açılması için ufak ayar yapmanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodakilerin aynısını yaparak sonuçları paylaşırsanız memnun olurum.

Efendim ben Riseclient'i yapmaya calısmıyorum GTA'yı yapmaya calısıyorum.

Ayarlar>sistem>monitör>en altta grafik ayarları> oradan göz atıp oynamak istediğin oyunu seç değiştir deyip yüksek performans GPU'yu seç.

Bunu denedim olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı