Harici hard disk önerisi

amasyali

Femtopat
Daha fazla  
Sadece telefondaki şeyleri yedeklemek içinse Google Drive'ya da iPhone kullanıyorsanız iCloud alabilirsiniz.

Reisim bütçe konusunda sıkıntı yok. Daha önce aldığımız harddiskin son kullanma ömrü dolduğu için yeni bir tane alıp hem ondakileri aktarmak hem de telefondakileri aktarmak için alacağım. Sorunsuz olsun yeterli benim için.
My Passport güzel bir harici HDD. Kullanmaya değer yani. Ama düştü mü cortlar. Kılıfını da almayı unutma.

Bunlarda son kullanma tarihi falan yok, değil mi? Yine öyle bir sorun yaşamak istemiyorum.
10 yıl dayanan da var. 6 ay dayanan da. Elektronik alet şans işidir.

Yapay zekadan bir şey öğrendim. Eğer veriler çok önemli ise bilgilerin ana bilgisayarda olacak ve en az 2 tane harici disk olacak diyor. İyice koruma alacaksan 3 tane harici disk yeter diyor.

10 yıl dayanan da var. 6 ay dayanan da. Elektronik alet şans işidir.

Yapay zekadan bir şey öğrendim. Eğer veriler çok önemli ise bilgilerin ana bilgisayarda olacak ve en az 2 tane harici disk olacak diyor. İyice koruma alacaksan 3 tane harici disk yeter diyor.
Bilgisayarın kapasitesini yükseltmeyi de çok düşündüm ama yalnızda 1 tane yuva var laptobumda. (HP VİCTUS 16) Acaba yuva çoklayıcı gibi bir şey yapabiliyor muyuz?

Bilgisayarın kapasitesini yükseltmeyi de çok düşündüm ama yalnızda 1 tane yuva var laptobumda. (HP VİCTUS 16) Acaba yuva çoklayıcı gibi bir şey yapabiliyor muyuz?
Bir tane harici HDD al. Ondan sonra tüm her şeyini oraya at. Bilgisayarda sırf her gün kullandığın uygulamaları kullanırsın.
Mesela internetten indirdiğin bir dosyayı kurduktan sonra kuran programı harici diske at.

Bir tane harici HDD al. Ondan sonra tüm her şeyini oraya at. Bilgisayarda sırf her gün kullandığın uygulamaları kullanırsın.
Mesela internetten indirdiğin bir dosyayı kurduktan sonra kuran programı harici diske at.
Reisim uygulama için değil resim için dedim :))
Harici harddisk alacağım zaten bu attığımı. Ama aldığım zaman yine o ömrünü yitirmesinden korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı