Harici HDD %100 oluyor

Prezent

Decapat
Öncelikle merhaba. Ben hard diski 2 hafta önce aldım oyunları yükledim her şey sorunsuz çalışıyordu.
Dün GTA 5'i açtım bir 5 dk takıldıktan sonra oyun dondu birden sonra kapandı baktım ki hard disk gözükmüyor bende görev yöneticisini açtım ve bununla karşılaştım.
Not: Bu diskte Windows kurulu değil.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 59
Öncelikle merhaba. Ben hard diski 2 hafta önce aldım oyunları yükledim her şey sorunsuz çalışıyordu.
Dün GTA 5'i açtım bir 5 dk takıldıktan sonra oyun dondu birden sonra kapandı baktım ki hard disk gözükmüyor bende görev yöneticisini açtım ve bununla karşılaştım.

GTA 5'i SSD'ye yüklemeyi deneyebilir misiniz eğer yine aynı hata olursa sorunun disklerde olmadığını anlarız.

İşlemler kısmında diski ne kullanıyor ona bakın.

Bad sector taraması yapıp atar mısınız?

Bencede en mantıklısı olacaktır bad sectorden dolayı olma ihtimali çok yüksek sonuçta HDD.

Diskinizde hiçbir sorun yok bu durum gayet iyi kullandığınız oyun uygulamalardan bir kaçı kopya (crack) ise oluyor olma ihtimali olabilir.(kendi açımdan)

Yeni konular

Geri
Yukarı