Harici HDD çalışıyor ama PC görmüyor

Bu hatayı bende alıyorum ilk olarak kod 43 hatası yazıyordu şimdi aygıt yöneticisinde görülmesine rağmen harici diske giremiyorum yaklaşık 2002 yılından beri arşivimden vazgeçip sadece çocugumun fotograflarını kurtarsam yine yeterli.
Ekran Alıntısı.JPG

Hocam harddiskiniz bozulmuş ancak, sata - usb çevirici kartınız sağlan olduğu için bilgisayar görüyor olabilir. Şunu deneyin, harddiski kutudan ve sata çevirici karttan çıkarın. Sadece sata çevirici kartı bağlayın. Aynı şey olursa harddiski sata olarak bağlamaya çalışın.

Hocam harddiskiniz bozulmuş ancak, sata - usb çevirici kartınız sağlan olduğu için bilgisayar görüyor olabilir. Şunu deneyin, harddiski kutudan ve sata çevirici karttan çıkarın. Sadece sata çevirici kartı bağlayın. Aynı şey olursa harddiski sata olarak bağlamaya çalışın.
Kutudan çıkarttım ama yeni tip oldugundan usb direk hard diske bağlanmış eski tiplerde sataya ceviriliyordu ama bu usb çıkışı üzerinde olanlarla ilgili ne yapılır bilgim yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı