Harici HDD içine su kaçtı

320GB mı? Yani satın alabilirsiniz ama benim tavsiyem en önemlilerini Cloud'a yükleyin diğerlerini ise 2-3 HDD'de bulundurun.

1 tane daha HDD var kutu almıştım 500 GB fakat onunda ömrü bitti yani çok donduruyor bilgisayarı 50 dk bilgisayar tanıyor keşke çözüm olsa.
Hocam hard disk şimdiye kadar sorunsuz çalışıyorsa bir sıkıntı yok demektir elbette verileri yedeklemenizde fayda var. Degoo uygulaması ücretsiz evet.

15 dk öncesine kadar sorun yok tıkır tıkır işliyor 15 dk dır pirincin içinde garanti olsun diye wn iyisi beklemek başka çare yok sadece fotoğraf bayağı büyük alan kaplıyor.
Hocam hard disk şimdiye kadar sorunsuz çalışıyorsa bir sıkıntı yok demektir elbette verileri yedeklemenizde fayda var. Degoo uygulaması ücretsiz evet.

Bir sorun olsa şimdiye kadar belli olurdu zaten bozulurdu öyle değil mi başka çarem yok beklemekten verilerin yedeğini alamaıyorum.

1 tane daha HDD var kutu almıştım 500 GB fakat onunda ömrü bitti yani çok donduruyor bilgisayarı 50 dk bilgisayar tanıyor keşke çözüm olsa.

15 dk öncesine kadar sorun yok tıkır tıkır işliyor 15 dk dır pirincin içinde garanti olsun diye wn iyisi beklemek başka çare yok sadece fotoğraf bayağı büyük alan kaplıyor.

Bir sorun olsa şimdiye kadar belli olurdu zaten bozulurdu öyle değil mi başka çarem yok beklemekten verilerin yedeğini alamaıyorum.
Sorun olmaz hocam dediğim gibi Hard Diskler hassas parçalar. Disk üstü açık biçimde bir kez çalıştırıldığında ondan sonra çalıştırılamıyor. Sizin diskinizde bir sorun olsaydı bilgisayar direkt olarak göremezdi.

Sorun olmaz hocam dediğim gibi hard diskler hassas parçalar. Disk üstü açık biçimde bir kez çalıştırıldığında ondan sonra çalıştırılamıyor. Sizin diskinizde bir sorun olsaydı bilgisayar direkt olarak göremezdi.

Evet 1 gündür prinç içinde çıkardım taktım sorun yok veri kaybı yok umarım ilerleyen günlerde bozulma olmaz umuyorum ilgin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı