Harici HDD'de Kaybolan dosyaların Daha Fazla Yer Kaplaması

RiXxetz

Hectopat
Hayırlı Ramazanalar arkadaşlar.

Elimde LG - 500gb Harici hdd bulunmakta ve 2012 yılında şifresini unuttuğum için içindeki verileri sildim ve bunları geri almak istediğim için birkaç gündür uğraşıyorum. (birkaçını geri getirebildim ama hala fotolarım ortada yok)
Asıl merak ettiğim husus şudur. Harici hdd'min alanı 465gb gözüküyor. İçindeki verilerin kapladığı alan 146gb olduğunu söylüyor. (sağ tık yapıp özelliklerden baktım) Ve Hdd içinde bulunan (gizli öğe yok) verileri kendim seçip Boyutuna baktığımda ise 107gb'lık bir alan kapladığını söylüyor.

40gb'lık kısımın nerede olduğunu merak ediyorum? Ve acaba 2012'de gerip bi şekilde sildiğim hdd'nin o zamanki 40gb'lık bölümü içerilerde mi ? Diye; bilen arkadaşlara danışmak istedim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzerine yeni veri yazılmadığı sürece büyük bir ihtimal veriler kurtarılabilir diye düşünüyorum. Benim eski PC de 100 gb veri vardı. Yanlışlıkla biçimlendirdim sonrasında ise kurtarma programları ile 100 % ünü kurtarmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı