Harici olarak ekran kartı bilgisayara kabloyla ya da farklı bir şekilde eklenebilir mi?

Daha fazla  
Başlıkta da sorduğum gibi bilgisayarım artık yaşlı bir kız oldu ve ekran kartını yenilemem gerekiyor. Lakin ekran kartı anakarta sanırım birleşik olduğundan değiştiremiyorum. Buna bir çaresi olan varsa lütfen söylesin.

Hocam, sistem nedir? Nasıl bir PC?

Cihazın laptop olduğunu varsayıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu şekilde olabilir.

Bilgisayarım laptop. 2 Gb ekran kartı, 4 Gb Ram'i var sanırım 1.5 ghz işlemci yazıyor lakin 3.2 ghz lik oyunları can you run it de arattığımda çalışacağını yazıyordu. O yüzden işlemci bırax karışık.
Cihazın laptop olduğunu varsayıyorum.

Bu şekilde olabilir.
İlk videodaki bilgisayarın beyazı ve bir üstü sanırım benim yaşlı kızım. Kendisi yaşlı ve benim yeterli bilgi sahibi olmamam göz önüne alınırsa bilgisayarı açmak tehlikeli bir hal alabilir. Elimdeki den de olmıyayım şimdi☺️

Bilgisayarım laptop. 2 Gb ekran kartı, 4 Gb Ram'i var sanırım 1.5 ghz işlemci yazıyor lakin 3.2 ghz lik oyunları can you run it de arattığımda çalışacağını yazıyordu. O yüzden işlemci bırax karışık.

İlk videodaki bilgisayarın beyazı ve bir üstü sanırım benim yaşlı kızım. Kendisi yaşlı ve benim yeterli bilgi sahibi olmamam göz önüne alınırsa bilgisayarı açmak tehlikeli bir hal alabilir. Elimdeki den de olmıyayım şimdi☺️

İkinci videodaki cihaz benim kullandığım laptopla aynı ben yapmak istedim aparatı yurt dışından sipariş verdim fakat gümrükte takıldı.
Aynı dönemde 1050ti ekran kartını da elden çıkardım vazgeçtim yapmaktan.
Durumunuz varsa yapabilirsiniz fakat çok işlevsel olduğu söylenemez. Yani Laptopdan çok birşey beklememek lazım.

Geri
Yukarı