Harici Power ve Reset Switch Nerede Bulunur?

SeFFaH

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemime bir masa yaptırdım. Planımda kasayı masa üstü kullanmak vardı. Fakat kasa işlemci ve ekran kartının fanları, harici fanlar çalışmasa da mikrofona sesi çok gönderiyor. Ben de masanın altına ek bir kısım yaptırıp karşıdan gözükmeyecek şekilde kasayı masa altına alacağım. Bu kasa kurulumu için hoş görünümlü power ve reset switchlerine ihtiyacım var. Birkaç yere baktım ama ara kablo veya kasa içi düğme altına montajı yapılacak şekilde butonlar var. Bana masayı delip masanın bir parçası gibi gözükecek şekilde şık buton lazım. Bunu bulabileceğim daha önceden aramış arkadaşlar varsa yardımcı olursa minnettar olurum.
İyi sosyaller.

@YıldırayDgn hocam wireless olana baktım da ben onu kaybederim ya 😅. Araba kumandası gibi.
@dogant en mantıklısı yukarıda ki gibi duruyor. 4.12$ olan. Bakalım bir şey yapamazsam onu alacağım.
@M.CLK hocam bende onu düşündüm de adam gibi bir buton bulamadım. Aslında bulsam masayı delip butonu direk masaya monte edip öyle bir kurulum yapmak istiyorum. Bakalım hala araştırıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı