Çözüldü Harici SSD'ye Xbox Uygulamasından Oyun Yüklemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Value

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ROG STRIX Arion için bugün Samsung 990 Pro 1 TB SSD aldım, kurulumunu vs. yaptıktan sonra Xbox uygulaması üzerinden bilgisayarıma Forza Horizon 5 indirme işlemini yapacaktım ki yükleme yeri olarak harici SSD'yi seçmeme izin vermiyor. Bilgisi olan var mıdır? Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Ayarlar/Sistem/Depolama deyin. Daha sonra uygulamanın yükleyeceği diski seçip deneyin. Olmazsa Xbox uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.
Ayarlar/Sistem/Depolama deyin. Daha sonra uygulamanın yükleyeceği diski seçip deneyin. Olmazsa Xbox uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.

Çözüm

Denedim ve bir şey değişmedi... C'den başka sürücü seçtirmiyor.

SSD'nin içine "Xbox Games" adında bir klasör açın ve yükleme yeri olarak o klasörü seçin.

Bu yolu da denedim değişen bir şey olmuyor, "Seçtiğiniz klasör C sürücüsünde değil lütfen C sürücüsünde bir klasör seçiniz" gibi bir uyarı çıkıyor.

Denedim ve bir şey değişmedi... C'den başka sürücü seçtirmiyor.

Bu yolu da denedim değişen bir şey olmuyor, "Seçtiğiniz klasör C sürücüsünde değil lütfen C sürücüsünde bir klasör seçiniz" gibi bir uyarı çıkıyor.
Xbox uygulaması, ayarlar, indirmeler, kaydetmek için sürücü seç. Oradan ben taşınabilir HDD'ye yüklüyorum oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı