Harici Tavsiyesi (300-350 TL)

Merhabalar Technopat ailesi, bilgi ve deneyimize ihtiyacım var arkadaşlar. Harici disk almayı düşünüyorum fiyat aralığı 300 ile 350 Tl, bu fiyat aralığında kullandığınız veya performansından emin olduğunuz harici diskleri benimle paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden Teşekkürler...

Taşıması kolay olsun diyorsan bunu al bende de 1.5 TB olanı mevcut 4800 Rpm Usb 3.0 www.vatanbilgisayar.com: Wd 2,5" 2Tb Elements Se Usb3.0 / Usb2.0 Taşınabilir Disk - Vatan Bilgisayar
Fişe takıp çalıştırırım sıkıntı olmaz diyorsan da
www.vatanbilgisayar.com: Wd 3,5" 3Tb Elements Usb3.0 / Usb2.0 Taşınabilir Disk - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Seagate 3,5" 3Tb Backup Plus Usb3.0 / Usb2.0 Siyah Harici Disk - Vatan Bilgisayar
İkisi de bende var Seagate daha sesli çalışıyor ama Rpm'i daha yüksek.
Buda herhalde hepsinden daha iyi ama kullanmadım, My Book diye söylüyorum www.vatanbilgisayar.com: Wd 3,5 3Tb My Book Usb2.0 / Usb3.0 Harici Disk - Vatan Bilgisayar
Senin yerinde olsam 2.5 inch tercih ederdim.

Verdiğin bilgiler için teşekkürler dostum, sana katılıyorum 2.5 inchlık hem daha hoş hem de kolay taşınabilmesini benim aradığım özellikler olduğu için bana yetecektir diye tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı