HarmonyOS 4 Tanıtıldı! İşte Yenilikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
HarmonyOS 4 Yenilikleri

Huawei Geliştirici Konferansı 2023 sırasında akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı saatler için yeni kişiselleştirme seçenekleriyle eksiksiz bir görsel yeniden tasarım getiren HarmonyOS 4 mobil işletim sistemi duyuruldu. İşte HarmonyOS 4 ile gelen yenilikler. HarmonyOS 4 Yenilikleri HarmonyOS 4 ile birlikte ana ekrandan başlayarak Huawei, çoklu kombinasyonlar ve özelleştirme seçenekleriyle sistem yazı tiplerini, renkleri, saati ve widget stillerini değiştirme […]

Devamı: HarmonyOS 4 Tanıtıldı! İşte Yenilikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu sistemi samsunga işleyebilir miyiz?
Elinizde zaten en iyi Android modifiyesi ve arayüzü varken neden Googlesız Android istiyorsunuz ki?

Eğer portu çıkarsa kurabilirsin de orijinali gibi olmayabilir bir yığın da uğraşırsın, @Umut Nas (sanırım banlıydı emin değilim) o konuda yardımcı olur.

Yazilimdan bahsediyoruz? Destekleyen modeli satın alirsan sahip olursun.
Almak istemiyorum işte. 😑

Alsam bile küreselde HarmonyOS dağıtımı yapılmıyor EMUI ile gelen cihazlara. Yalnızca kutudan onunla gelen cihazlara dağıtım yapılıyor ki bir kısmı HarmonyOS'taki özelliklerin olduğu EMUI sürümü ile (telefonlar genelde) bir kısmı direkt HarmonyOS (tabletler, saatler vs. genelde) ile çıkıyor. 🥹

2018'de çıkan Kirin 710'a dahi EMUI 12 veren adamlar onu da versin diyorum vakti gelince. 🧚

Geri
Yukarı