HarmonyOS geçilir mi?

Gelir gelmez geçeceğim sistem olur. Android'in zaten forklanmış hali olarak yapılandırılan bir sistem. APK dosyalarını çalıştırdıktan sonra gerisi hikaye. Ve de sistem performasına etkide edecekse eğer ki, bence başarılı bir sistem olacağını düşünüyorum. Android ve Harmony OS sistemleri karşılaştırmalarını inceledim. Aşağı kalır bir yanı kesinlikle yok +'sı olan bir sistem olduğu kanaatindeyim ve de, radarımda takip ediyorum. Cihaz modelim, 2018 yılı üretim Huawei P20 Lite 64 GB depolama, 4 GB RAM. Saygılarımla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gelir gelmez geçeceğim sistem olur. Android'in zaten forklanmış hali olarak yapılandırılan bir sistem. APK dosyalarını çalıştırdıktan sonra gerisi hikaye. Ve de sistem performasına etkide edecekse eğer ki, bence başarılı bir sistem olacağını düşünüyorum. Android ve Harmony OS sistemleri karşılaştırmalarını inceledim. Aşağı kalır bir yanı kesinlikle yok +'sı olan bir sistem olduğu kanaatindeyim ve de, radarımda takip ediyorum. Cihaz modelim, 2018 yılı üretim Huawei P20 Lite 64 GB depolama, 4 GB RAM. Saygılarımla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ona bakarsan Ubuntu'da Debian tabanlı, ama Ubuntu her konuda Debian'dan daha iyi ve daha çok kullanılıyor.
HarmonyOS Android tabanlı olması onu kötü yapmaz. HarmonyOS Android'den hem tasarım olarak hem hız ve alt yapı olarak. Her şey olarak daha iyi.
O modele gelmeyecek.
HarmonyOS sonuçta Açık Kaynak kodlu. Yani dileyen kişi HarmonyOS'u P Smart 2018'r özel uyarlayabilir.

Ona bakarsan Ubuntu da Debian tabanlı, ama Ubuntu her konuda Debian'dan daha iyi ve daha çok kullanılıyor.
Harmony OS Android tabanlı olması onu kötü yapmaz. Harmony OS Android'den hem tasarım olarak hem hız ve altyapı olarak. Her şey olarak daha iyi.
Harmony OS sonuçta açık kaynak kodlu. Yani dileyen kişi Harmony OS'u P Smart 2018'r özel uyarlayabilir.

Haklısınız tamamen katılıyorum. İşlevsellik ilk ve son kullanıcıyı memnun edecek şekilde geldikten sonra, gerisi macera olur. Bende başarılı bir sistem olarak geleceğini ve büyük bir kitleninde kullanacağını düşünenlerdenim. Android bile büyük sorunlarla kendini geliştirerek yuvarlanarak tabiri caizse eğer, bu günlere kadar geldi. Harmony OS sistemide gelir kendini geliştirir daha iyi şekilde hizmet eder. Değişiklik her zaman iyidir. Sanıyorum önceliği Huawei cihazlara tanırlar diğer cihazlar için nasıl bir geçiş süreci olacak merak konusu doğrusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi biraz araştırma yaptım. Benim telefonum olan Huawei P Smart 2018 modeline gelme ihtimali çok yüksekmiş.
Sanmıyorum :) ancak bu liste bittiğinde HarmonyOS 3.0 ile olabilir. O zamana kadar da Kirin 659 kullanıcısı kalır mı bilinmez.
Benim de yedek cihazım P20 lite, manyak telefon aylık düzenli yama alıyor. Lansman öncesi Harmony umudu oluşmuştu da, listede göremeyince %80 almayacak %20 de artık ileriye kaldı diye düşündüm. Yoksa gelse neden yüklemeyelim, 4. Senesine girecek, bi 5. Senesini de görürdük 😅😅

Yeni konular

Geri
Yukarı