Harry Poter'ın yeni filmimi geliyor ?

Hagrid'in Aragorununa kadar tüm kahramanları seviyorum
Kahraman sevmek ayrı, oyuncu sevmek ayrı. Ben oyuncu olarak tabi ki sevdiğim var ancak aynı filmi başkası da olur diyeceğim kişiler de var. Buna dikkat çekmek istemiştim.

1.Harry Poter 2.Sp'dir.
Kusura bakma devamlı alıntı yapıyorum ama ilgilendiğim konu olduğundan yazmak istiyorum. Ben spiderman'ı çıktığından bu yana sevmedim. Konusunu daha doğrusu sade bulduğum için sevmiyorum.

Kahraman sevmek ayrı, oyuncu sevmek ayrı. Ben oyuncu olarak tabi ki sevdiğim var ancak aynı filmi başkası da olur diyeceğim kişiler de var. Buna dikkat çekmek istemiştim.

Kusura bakma devamlı alıntı yapıyorum ama ilgilendiğim konu olduğundan yazmak istiyorum. Ben spiderman'ı çıktığından bu yana sevmedim. Konusunu daha doğrusu sade bulduğum için sevmiyorum.
Önemli değil zaten ilk seri çıktığı zaman konu biraz dağınıktı ama amazing serisi çıktığı zaman konu daha iyi anlatılmıştı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı