Harry Potter hangi platformdan izlenir?

Tam ilk 4 filmi izledim 5. filmi açacaktım ki serinin Netflix'den kaldırıldığını gördüm. Şu an Harry Potter filmlerine hangi platformdan ulaşılabilir?

Kaçak olarak mı izlemek istiyorsunuz ? Dizigom, 720p izle gibi sitelerde var. Legal olarak izlemek istiyorsanız Netflix ve HBO Max dışında yok diye biliyorum. Altyazılı için Dizigom kullanıyorum.

Kaçak olarak mı izlemek istiyorsunuz? Dizigom, 720p izle gibi sitelerde var. Legal olarak izlemek istiyorsanız Netflix ve HBO Max dışında yok diye biliyorum. Alt yazılı için dizigom kullanıyorum.

Tercihim tabii ki legal olamak izlemekti ama Netflix'e geri gelecek mi belli bile değil ve HBO Max kullanıma açık değil. Dizigom sitesinden izleyeceğim bende.

Mecburen korsan izleyeceksiniz. Zamanında Netflix'de hepsi vardı tekrardan bitirmiştim şimdi ise sözleşmesi bitmiş sanırsam. HBO Max'de malum ülkemizde açık değil.

Belki arkadaşlar gelip söylerler VPN açıp 16 dolara alın diye. Arkadaşlar ücretsiz olup böyle Netflix, HBO'ya giren VPN yok gibi bir şey. Ücretsiz olsa bile hızları düşük oluyor. Ücretli alırsa da 100TL olduğunu varsayıyorum VPN'in bir film serisini izleyecek diye 400TL vermez yani bir insan. Gider tüm kitaplarını alır o paraya.

Mecburen korsan izleyeceksiniz. Zamanında Netflix'de hepsi vardı tekrardan bitirmiştim şimdi ise sözleşmesi bitmiş sanırsam. HBO Max'de malum ülkemizde açık değil.

Belki arkadaşlar gelip söylerler VPN açıp 16 dolara alın diye. Arkadaşlar ücretsiz olup böyle Netflix, HBO'ya giren VPN yok gibi bir şey. Ücretsiz olsa bile hızları düşük oluyor. Ücretli alırsa da 100TL olduğunu varsayıyorum VPN'in bir film serisini izleyecek diye 400TL vermez yani bir insan. Gider tüm kitaplarını alır o paraya.

Kaçak varken HBO ile uğraşmak gereksiz bence, Ad Block ve Antivirüs ile her türlü filmi izledim bir sıkıntı olmadı, Film servislerine para vermeye gerek duymadım.

Kaçak varken HBO ile uğraşmak gereksiz bence, ad block ve antivirüs ile her türlü filmi izledim bir sıkıntı olmadı, film servislerine para vermeye gerek duymadım.

Zaten kolay kolay virüs yenmez o sitelerden. Benim dile getirdiğim ne olursa olsun orijinal alın diyen arkadaşlara. Mesela bazen görüyorum oyun PC'de satılmıyor hiçbir yerde mecbur korsan indirecek adam diyor ki PS'de var :D onun için demiştim.

Hatta bazı kaçak siteler Netflix, HBO gibi markalardan daha iyi bir iş yapıyor.

Amazon Prime ile bir diziye başlamıştım ama nedense hep 480p verdi görüntüyü (internetim 100Mbps) bende dedim ki ya benim gözler bozuldu, ya da telefon bozuldu. Gittim korsan açtım görüntü cam gibiydi. Gittim korsandan izlemeye devam ettim. Verdiğim paranın hizmetini bile alamıyorum ki (Amazon 8TL'ye çok uygun diğer avantajları ile ama Prime Video'yu dediğim sıkıntıdan dolayı sevmiyorum)

Amazon Prime ile bir diziye başlamıştım ama nedense hep 480p verdi görüntüyü (internetim 100Mbps) bende dedim ki ya benim gözler bozuldu, ya da telefon bozuldu. Gittim korsan açtım görüntü cam gibiydi. Gittim korsandan izlemeye devam ettim. Verdiğim paranın hizmetini bile alamıyorum ki (Amazon 8TL'ye çok uygun diğer avantajları ile ama Prime Video'yu dediğim sıkıntıdan dolayı sevmiyorum)
Bende aynısı Netflix'de oldu, internetim 100Mbps ama 360p görüntü veriyor, ayarlardan bile en yüksek görüntü ayarını seçtiğim halde kendi otomatik yapıyordu. Bundan dolayı üyeliği direk iptal edip klasik korsan sitelerden devam ettim halada ediyorum. Netflix'e veya para ile film satan herhangi bir uygulamaya üye olacağınıza parayı çöpe atın daha iyidir.

Hatta Aquaman filmini daha piyasaya çıkmasına 2 ay varken izlemiştim.

Bende aynısı Netflix'de oldu, internetim 100Mbps ama 360p görüntü veriyor, ayarlardan bile en yüksek görüntü ayarını seçtiğim halde kendi otomatik yapıyordu. Bundan dolayı üyeliği direk iptal edip klasik korsan sitelerden devam ettim halada ediyorum. Netflix'e veya para ile film satan herhangi bir uygulamaya üye olacağınıza parayı çöpe atın daha iyidir.

Aynen hocam haklısınız maalesef.

Sizinki baya bir premium hizmetmiş hocam.

Fullhdfilmizlesene yıllardır kullanırım görüntü kalitesi de iyidir tavsiye ederim. Serinin son filmi 2011 de yayınlanmış. Bu kadar uzun süre geçmiş bir film serisi için legal illegal tartışması yapmamak lazım diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı