Harry Potter lanetli çocuk çıkacak mı?

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar arkadaşlar, ilk öncelikle ben Harry Potter hayranıyım. Her filmini defalarca izledim ve gerçekten çok hoşuma gidiyor. Tabi ben fantastik Canavarlar'da Harry Potter tadını alamadım. Sonra Harry Potter ve lanetli çocuk tiyatrosunun olduğunu ve ileride filminin de çıkabileceğini söylemişler. Deminden beri bunu araştırıyoum çıkmış mı diye? Fakat sonuç bulamadım. Ben de buraya yazmaya karar verdim. Harry Potter ve lanetli çocuk çıktı mı? İleride çıkarırlar mı? Yoksa sadece kitap ve bir tiyatro oyunu olarak mı kalır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar, ilk öncelikle ben Harry Potter hayranıyım. Her filmini defalarca izledim ve gerçekten çok hoşuma gidiyor. Tabi ben fantastik Canavarlar'da Harry Potter tadını alamadım. Sonra Harry Potter ve lanetli çocuk tiyatrosunun olduğunu ve ileride filminin de çıkabileceğini söylemişler. Deminden beri bunu araştırıyoum çıkmış mı diye? Fakat sonuç bulamadım. Ben de buraya yazmaya karar verdim. Harry Potter ve lanetli çocuk çıktı mı? İleride çıkarırlar mı? Yoksa sadece kitap ve bir tiyatro oyunu olarak mı kalır?
Dizisi ve oyunu çıkacak diye biliyorum ama ayrıntısını bilmiyorum, araştırabilirsiniz.

Sadece kitabı ve tiyatrosu var. Tiyatrosu belli yıllarda yine oynatılıyor. Filmi ise çıkmaz. 5 yıl olmuş artık. Belki farklı oyun, dizi gibi materyaller en fazla.
Doğrusu kitap beni pek açmadı. Zaten ben kitaplardan çok filmleri seviyorum.

Sadece kitabı ve tiyatrosu var. Tiyatrosu belli yıllarda yine oynatılıyor. Filmi ise çıkmaz. 5 yıl olmuş artık. Belki farklı oyun, dizi gibi materyaller en fazla.
Hocam konu dışı ama sizin yaşınız kaç? Soruya gelecek olursak bence çıkmaz. İlerde daha farklı bir seri çekmeyi planlar iseler belki.

Kitaplarının hepsi, Lanetli Çocuk hariç oldukça güzel, filmlerde anlatılmayan tonla önemli detay kitaplarda mevcut, açıkçası kitaplarını okuduktan sonra filmleri çok eksik gelmişti ve hiç sarmamıştı, 1-2 film izledikten sonra bırakmıştım.

Hocam konu dışı ama sizin yaşınız kaç? Soruya gelecek olursak bence çıkmaz. İleride daha farklı bir seri çekmeyi planlar iseler belki.

Hocam yazıyor zaten. 13.

Kitaplarının hepsi, lanetli çocuk hariç oldukça güzel, filmlerde anlatılmayan tonla önemli detay kitaplarda mevcut, açıkçası kitaplarını okuduktan sonra filmleri çok eksik gelmişti ve hiç sarmamıştı, 1-2 film izledikten sonra bırakmıştım.

Haklısınız hocam siz de. Biraz hatta bayağı eksik anlatılıyor bazen filmlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı