Kitap Harry Potter ve Felsefe Taşı özel baskı indirim

Fiyatlar artmış gözüküyor. Bende merak ettim ama sanırım hala alınabilir bir fiyat ne dersiniz? Daha önce okumadım ve hangisini alacağımı bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.🙂

Bende merak ettim ama sanırım hala alınabilir bir fiyat ne dersiniz?
Şu an indirimi açtığım zaman ile aynı fiyattalar bir artış yok. Renk olarak Ravenclaw veya Gryffindor hoşuma gidiyor. Her kitabın altında zaten ana fikirleri yazıyor o binanın. Görüntüleri aşağıdaki gibi oluyor bu arada, sayfaları da kapak rengindeki binanın rengi ile aynı. Örneğin aşağıdaki Gryffindor.

1658435278233.png

Fiyatlar artmış gözüküyor. Bende merak ettim ama sanırım hala alınabilir bir fiyat ne dersiniz? Daha önce okumadım ve hangisini alacağımı bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.🙂
Prime'ın yoksa fiyatları fazla gözükür ve kargo parası ister. 8 TL'ye prime alabilirsin. Ben de prime satın alıp Slytherin olanı sipariş ettim.

Fiyatlar artmış gözüküyor. Bende merak ettim ama sanırım hala alınabilir bir fiyat ne dersiniz?

Ha evet, Prime üyelerine özel bu indirim. Ücretsiz kargo, prime platformundan video izleme, hızlı kargo ve bu tarz özel indirimler için ilk ay ücretsiz olacak şekilde aylık 8 TL'ye üye olabilirsiniz Prime'ye.

Prime'ın yoksa fiyatları fazla gözükür ve kargo parası ister. 8 TL'ye prime alabilirsin. Ben de prime satın alıp Slytherin olanı sipariş ettim.
Şu an indirimi açtığım zaman ile aynı fiyattalar bir artış yok. Renk olarak Ravenclaw veya Gryffindor hoşuma gidiyor. Her kitabın altında zaten ana fikirleri yazıyor o binanın. Görüntüleri aşağıdaki gibi oluyor bu arada, sayfaları da kapak rengindeki binanın rengi ile aynı. Örneğin aşağıdaki Gryffindor.

Eki Görüntüle 1459152
Çok teşekkürler arkadaşlar. Normalde mobilden alışveriş yapıyorum genellikle fakat kitaplara bilgisayardan bakmıştım ve prime üyeliğimi orada girmediğimden fiyat fazla gözükmüş.
Bende Gryffindor'u aldım. Rengi hoşuma gitti. Tekrar yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı