Hasar gören monitör kullanıcı hatası denmeden servise nasıl gönderilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tanıdığım arkadaşım kazara telefonunu düşürmüştü ordaki adam eğer öyle dersen yapmayabilirler dedi atıyorum metrodayken birisi koluma çarptı düşürdüm falan dersen alırlar dedi ve öylede oldu neden olmasın bu ?
Bu duruma pek heveslenmeyin derim, bu olaydan bu şekilde kolay sıyrılmanız çok zor bi ihtimal.

Deprem diyebilirsin aslında. Bence kabul ederler. Ama kulhakkı bu hatırlatayım.
Aga kul haklık ne var bunda tamam bizimkiler bozmuş olabilir ama garantiyi boşa mı veriyorlar allah aşkına ne anladım o zaman bu garantiden ben 2 aylık monitörü çöpe mi atayım

Etik olup olmaması umrumda değil açıkcası sonuçta bilerek kırılmadı kazara kırıldı boşuna bi monitör parası neden vereyim ?

Arabayla kaza yapıp birilerini öldürürken de aynı savunmayı yaparız artık. Alt tarafı kaza kardeşim ne işimiz var cezaevinde?

Deprem sırasında monitörün üstüne çaydanlık düştü dersin. Gönder garantiye kardeşim.
Deprem diyebilirsin aslında. Bence kabul ederler. Ama kulhakkı bu hatırlatayım.
Böyle şeyleri nasıl depremle bağdaştırabiliyorsunuz? Oradaki çalışanlar kargonun nerden geldiğini bilmiyorlar mı? Duyar kesinlikle kasmıyorum ama yaptığınız yanlış hareket.

Böyle şeyleri nasıl depremle bağdaştırabiliyorsunuz? Oradaki çalışanlar kargonun nerden geldiğini bilmiyorlar mı? Duyar kesinlikle kasmıyorum ama yaptığınız yanlış hareket.
Ciddi bir mesaj değildi. Duyarı bana kasma dostum :D

Tanıdığım arkadaşım kazara telefonunu düşürmüştü ordaki adam eğer öyle dersen yapmayabilirler dedi atıyorum metrodayken birisi koluma çarptı düşürdüm falan dersen alırlar dedi ve öylede oldu neden olmasın bu ?

Garanti veya kasko şartlarına göre değişir mesela benim telefonumda kasko vardı istersem telefonu kendim parçalayıp yenisini alabilirdim fakat etik değil. Şu an bu kavramlar önemli değilmiş gibi geliyor olabilir ama onun acısı sizden ha yarın ha öbür gün çıkar.

Bilmiyor. O ana şubeden başka şubelere gönderilip tamir ettiriliyor veya yenisi veriliyor. Yani 2. şube bilmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı