Hasar görmüş binadan eşya nasıl alınabilir?

Hocam binanız ağır hasarlı değilse 2-3 dakikada bir kendinize süre tutarak hızlıca her defada eşyalarınızı alabilirsiniz. Şu an artçılar gelmiyor. Ama her an gelebilir. Eğer çatlak bile varsa girmenizi tavsiye etmem. Dışarda varsa AFAD ekibinden birine danışmanız en iyisi.

Cüzzi bir miktar mı? Yetkili kişiler sizin için getirebilir.

Binanın kolonlarına ve duvarlarına da dikkat edin, hasara göre hareket edersiniz.

Evet hocam sadece bilgisayar kasasını kurtarabilsek bile yeterli olur. Gerçi kasanında sağlam olduğunu bilmiyoruzda yaklaşık 5 gün sonra falan bir eve bakarız zaten ev çok kötü durumdaysa hiç düşünmeyiz bile.

Kendi başına hareket etme.

Yok hocam zaten bizde yardım alacağımız ekiplere danışılıp da yapmayı düşünüyoruz ama kim yapabilir onu bilmiyoruz.

Evet hocam sadece bilgisayar kasasını kurtarabilsek bile yeterli olur. Gerçi kasanında sağlam olduğunu bilmiyoruzda yaklaşık 5 gün sonra falan bir eve bakarız zaten ev çok kötü durumdaysa hiç düşünmeyiz bile.
Hocam öyle desenize. Para kasası sandım. Eğer arabanız yoksa bilgisayar gibi ağır şeyleri almayın. Nerde kalıyorsunuz?

Hocam öyle desenize. Para kasası sandım. Eğer arabanız yoksa bilgisayar gibi ağır şeyleri almayın. Nerede kalıyorsunuz?

Hocam ben değil de bir tanıdığım Gaziantep'in ilçesindeydi yanlış hatırlamıyorsam. Ama zaten bilgisayarın sağlam olduğu da şüpheli dediğine göre duvarlar falan yarılmış pek sağlam olacağını sanmıyorum.

Hocam ben değil de bir tanıdığım Gaziantep'in ilçesindeydi yanlış hatırlamıyorsam. Ama zaten bilgisayarın sağlam olduğu da şüpheli dediğine göre duvarlar falan yarılmış pek sağlam olacağını sanmıyorum.
Önce bir "Ölmeme değer mi?" diye düşünsün sonra... Millet canı için uğraşırken onun pc aldırmak için görevlilere söylemesi oldukça da sinir bozucu olur.

Geri
Yukarı