Hasarlı HD 4850 Alınır mı?

keremcan3090

Centipat
Daha fazla  
Selamlar ben bir başlangıç olarak şu;

https://www.letgo.com/tr-tr/i/sapphire-radeon-hd4850_9d747a7a-0d70-4d9b-8994-90fb1a959907

Ekran kartını alacağım.

Ekran kartım: Yok. Intel Graphics

İşlemcim: Intel Pentium Gold G5400 Intel® Pentium® Gold G5400 İşlemci (4M Önbellek, 3,70 GHz) Ürün Teknik Özellikleri

RAM'im: DDR4 8 GB Crucial kaç MHz olduğunu bilmiyorum da üstünde de yazmıyor.

Anakartım: ASUS Prime H310M-K R2.0 PRIME H310M-K R2.0 | Anakart | ASUS Türkiye

Ama adam hasarlı diyor da sizce yaptırılabilir mi?

Nasıl bir hasarı var, ekran çipi falan arıza yapmışsa dikiş tutmaz o kart bulaşmayın.

Ya vallahi hiç bilmiyorum da ben işte adamla buluşucağımda. İşte adam kuafore gidecekmiş. Ama ona anlatamadım. Bir PC'ciye götürek, bir baktırak demedim. Ve gideceğim yer yakın. Ama çok az biliyorum. Umarım orada bir PC'ci vardır. Yoksa fena sıkıntı olacak. Ama adam açıklamaya güç geliyor demiş de fanın çalıştığı bir fotoğraf katmamış. Ya ben cidden çok şanssız bir insanım. Benim daha HDD almam var. Daha fazla fan almam lazım. İşlemci değerleri ara sıra 100 dereceye takılıyor, geliyor. Kasa değişeceğim. Kasa paslı. Allah'tan anakartımı kasanın paslarından korumak için elimden geleni yaptım ve sağlıklı, passız. Ama bir tek anakartta şanslı çıktım.

Ya vallahi hiç bilmiyorum da ben işte adamla buluşucağımda. İşte adam kuafore gidecekmiş. Ama ona anlatamadım. Bir PC'ciye götürek, bir baktırak demedim. Ve gideceğim yer yakın. Ama çok az biliyorum. Umarım orada bir PC'ci vardır. Yoksa fena sıkıntı olacak. Ama adam açıklamaya güç geliyor demiş de fanın çalıştığı bir fotoğraf katmamış. Ya ben cidden çok şanssız bir insanım. Benim daha HDD almam var. Daha fazla fan almam lazım. İşlemci değerleri ara sıra 100 dereceye takılıyor, geliyor. Kasa değişeceğim. Kasa paslı. Allah'tan anakartımı kasanın paslarından korumak için elimden geleni yaptım ve sağlıklı, passız. Ama bir tek anakartta şanslı çıktım.
Umarım bir gün istediğin şeye kavuşabilirsin. Hasarlı kart alınmaz.

Normalde bile para vermeye değmeyecek bir kartın hasarlısı kesinlikle alınmamalı. Biraz daha biriktirip dişinizi sıkın ve DirectX 11 destekli bir kart alın yoksa oyunları yine oynayamazsınız.

Selamlar ben bir başlangıç olarak şu;

https://www.letgo.com/tr-tr/i/sapphire-radeon-hd4850_9d747a7a-0d70-4d9b-8994-90fb1a959907

Ekran kartını alacağım.

Ekran kartım: Yok. Intel Graphics

İşlemcim: Intel Pentium Gold G5400 Intel® Pentium® Gold G5400 İşlemci (4M Önbellek, 3,70 GHz) Ürün Teknik Özellikleri

RAM'im: DDR4 8 GB Crucial kaç MHz olduğunu bilmiyorum da üstünde de yazmıyor.

Anakartım: ASUS Prime H310M-K R2.0 PRIME H310M-K R2.0 | Anakart | ASUS Türkiye

Ama adam hasarlı diyor da sizce yaptırılabilir mi?
İntel UHD 610 var işlemciniz içinde.
İntel Graphics yerine "İntel UHD 610" yazmanız daha iyi olur.
HD 4850 UHD 610 kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı