Hassas tartı önerisi

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Daha fazla  

Şu iki ürünü buldum açıkçası, fakat yorumlarında memnun olmayan kişi sayısı çok fazla. Öneriniz var mı? Doğru ölçüm yapması benim için çok önemli.

Kuyumcu Terazisi Profesyonel Dijital Hasas Ter - PttAVM.com - 2024

myglobal Dijital Hassas Elektronik Kuyumcu Cep Terazisi Tartı 200 Gr / 0.01 Gr Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Maksimum ne kadar kilograma kadar ölçen tartıya ihtiyacın var bilmiyorum ama bunlar yüksek hassasiyete sahip tartılar. Aslında önemli olan tartıyı koyduğun zeminin düz olmasında.
Ne amaçla kullanacağına bağlı, bunlar mutfak tartısı. 1 gram hassasiyeti var, 10 kiloya kadar ölçüm yapıyor.

Ben epoksi için gramın yüzde birine kadar ölçen tartı kullanıyorum, benim işime bu yaramaz mesela.

Şu nasıldır sizce hocalarım?

Bunlar için ilk attığınız beyaz olanlar iş görür. Son attığınız model max 500gr ölçüyor.

Tiktok'da ürünleri ölçen bir sayfadan şu öneriyi aldım, sizce bu nasıldır? 279 TL görünüyor.

Sizce ilk attığım (100 TL) ürün ile arasında olan 179 TL farka değer mi?

Rossmann ürünleri kaliteli oluyor. Eminim beyaz olandan daha dayanıklı kaliteli bir üründür, ama hem kapasitesi daha düşük (5kg) hem de fiyat farkı fazla, yani bence gerek yok.

Biz o beyaz olanı mutfakta et ve un tartmak için kullanıyoruz, hiç sorun yaşamadım. 10 kilo kapasite bence güzel bir özellik.

Rossmann ürünleri kaliteli oluyor. Eminim beyaz olandan daha dayanıklı kaliteli bir üründür, ama hem kapasitesi daha düşük (5kg) hem de fiyat farkı fazla, yani bence gerek yok.

Biz o beyaz olanı mutfakta et ve un tartmak için kullanıyoruz, hiç sorun yaşamadım. 10 kilo kapasite bence güzel bir özellik.
1716648696142.png

Rossmann tartısını Trendyol üzerinden 299'a aldım, Nays kart ile aldığım için 250 TL'ye denk geldi, en azından Çin malı fason bir ürün değil de elle tutulur, Alman malı ve cam bir ürünüm olur. Teşekkür ederim hocam yardımınız için de. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı