Hassasiyetsiz Fare

Seyyar Satıcı

Hectopat
Yer
İstanbul/Arnavutköy
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben usb'li bir fareye sahibim. Ben bu faremin dışını 1 hafta önce hafif ıslak bez ile temizledim. Mousepad ile kullandığım zaman ara ara sağa, sola falan oynattığım zaman takılıyor, veya sağa sola normal hassasiyetten daha az bir hassasiyete sahip bir şekilde yavaş olarak gidiyor. Sorun nedir?

Arkadaşımda da böyle bir sorun vardı fakat o mouseyi havadan yere çalmıştı sinirlendiğinde.
Sonrasında senin mousen gibi olmuştu onunki de. Yazılımsal olmadığı belli. Garantisi varsa gönder yoksa tamire de gönderebilirsin. Mousen ömrünü tamamlıyor gibi.

Arkadaşımda da böyle bir sorun vardı fakat o mouseyi havadan yere çalmıştı sinirlendiğinde.
Sonrasında senin mousen gibi olmuştu onunki de. Yazılımsal olmadığı belli. Garantisi varsa gönder yoksa tamire de gönderebilirsin. Mousen ömrünü tamamlıyor gibi.
Ama normal masada kullanınca öyle bir sorun olmuyor. Üstelik ben mousepad'i de yıkamıştım ondan olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı