Hastalanan kuş nasıl tedavi edilmeli?

Sherit

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox one s
Poco x3 pro
Samsung S6 lite
Meslek
Öğrenci
Normalde yerinde durmayan akıllı çağırınca gelen bir kuştu ancak 1 haftadır ishal ve aynı zamanda uyuyor. Kafesine giriyor. Kafesi pis değil bugün itibarıyla 2 3 damla limonlu su ile aspur tohumu patates verdim. Veterinere gidemiyorum. Yapabileceğim başka bir şey var mı? Antibiyotik mi almalıyım?

Teorik olarak veteriner hayvan ile ilgileniyorsa, sen de bir hayvan sahibiysen hayvani veterinere goturmeden kendin tedavi etmen mantiksiz degil mi? O halde sana 14 yıldır muhabbet kusu, papagan besleyen bir ailede yasamis biri olarak soyleyeyim, o hayvan maksimum 1 hafta daha veterinere gitmezse sabah kalktiginda kafeste olu bulacaksin.

Kuşun hastalığı belli değil ki belli olsa iyileştirmek için gerekenleri temin etmek muhtemelen bir hayli zor o sebeple bir veterinere götürmeniz gerekebilir.

Teorik olarak veteriner hayvan ile ilgileniyorsa, sen de bir hayvan sahibiysen hayvani veterinere goturmeden kendin tedavi etmen mantiksiz degil mi? O halde sana 14 yıldır muhabbet kusu, papagan besleyen bir ailede yasamis biri olarak soyleyeyim, o hayvan maksimum 1 hafta daha veterinere gitmezse sabah kalktiginda kafeste olu bulacaksin.

Allah korusun. Onsuz yaşayamam o benim bir parçam oldu artık. Bende götürmek isterim elbet ancak çok uzak, araba yok, veteriner pahalıdırda.

İshal için kuşçularda vitamin tarzı damlalar oluyor. Bizimkiler her ishal tarzı olaylarında bu yöntemi izliyoruz bir sorun olmuyor. 2-3 gün sonra kendine gelmiş oluyorlar ama siz yine de hayvanınızı tanımıyorsanız veterinere gösterin.

Normalde yerinde durmayan akıllı çağırınca gelen bir kuştu ancak 1 haftadır ishal ve aynı zamanda uyuyor. Kafesine giriyor. Kafesi pis değil bugün itibarıyla 2 3 damla limonlu su ile aspur tohumu patates verdim. Veterinere gidemiyorum. Yapabileceğim başka bir şey var mı? Antibiyotik mi almalıyım?
Kuş forumları var en iyisi oraya sorun, burdan net cevap gelmez.

Okuyan olursa veterinere götürün ben götürdüm. 250TL muayene ücreti 150TL de iki ilaç tuttu şu an kuş toparlandı teşhis kondu.

Geri
Yukarı