Hastayım kalbim hızlı atiyor

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba, bu forumda sağlık ile ilgili bir alt forum bulamadım. Bence böyle alt forum olmalı. Neyse bu yazımı okuyanlardan allah razı olsun. Şimdi 1 hafta önce bir rüya gördüm gece 5 gibiydi uyandigimda kalbim çok hızlı atıyordu ve titriyordum. Bunu durduramıyordum. Herhalde panik atak olmuşum. Çoğu zaman yani günün yarısı kalbim hızlı atıyor kendi kendime endişeleniyorum. Yeter. Ölcek gibi oluyorum üzülüyorum kendi kendime. Bunun ne olduğunu bilen var mı? Yardım edin lütfen. Hiç böyle birşey olmamıştım. Doktora gitmeli miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlattığına göre yeterli bir psikolojik sorun veya kalp sorunu gözükmüyor. Ancak bunu devamlı düşünmemeye çalış, bu şekilde azalıyorsa zamanla geçecektir. Düşünmediğin halde kalp çarpıntıları normal zamanlarda oluyorsa bir kardiyolojiye gözükebilirsin. Yaşın genç ise bu durumlar normal olabilir fazla endişelenme yani.

Kesinlikle en yakın zamanda doktora git. Benimde arada (özellikle kafein içeren şeyler kullandıgımda) kalbim çok hızlı atıyor ve içimde sıkışma gibi bir durum hissediyorum. Bana çok etkisi olmadığı için ben doktora gitmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı