Haswell Patch Yapılmış Mavericks USB İmajı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

orsimsek

Kilopat
Makaleler
1
10.9.1 kurmaya çalıştığımda sistem restart ediyor.
GraphicEnable = yes yapıyorum yine düzelmedi.
Araştırmalarıma göre haswell (4.nesil) için patch yapmak gerekiyor.
Hazır patch yapılmış 10.9.1 Usb imajı bulabileceğimiz bir site mevcut mu?

İ5 4200u, HD 4400

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sürüm sanırım forumdaki 10.9.1'inde bir üst düzenlemesi olmakta. Bu sürümü bizlerde indirip deneyebiliriz anladığım kadarıyla değil mi ?

https://mega.co.nz/#!Rs8mCDJK!Z-m3jBjJUZOi0muS3RvGFSoDDCuBlITfe7hyosbXHJs

MD5 (OS X 10.9.2 Install USB.raw) = e2965cd993b4f47273801e5dcd189045

Güncellemeler:

- OS X Mavericks 10.9.2
- Clover r2636
- Chameleon r2377

Bu sürüm mobil Haswell işlemcileri desteklemektedir.

Öncelikle teşekkürler hocam.
Technopat forumda anlatılan tüm yöntemleri hemen hemen 1 haftadır denedim.
Masaüstüne kurdum. ( GA Z77N İ3 3225 )
Ama notebook konusunda hep sorun yaşadım.
Sizin verdiğiniz inkten indirmeye çalışıyorum.
Ama %30'larda kalıyor.
Başka bir link veya torrent var mı acaba ?

Ben bugün indirdim ve bağlantım bulunduğum yerde hayli kötü olmasına rağmen 600kb/sn gibi bir süratle kısa sürede dosya indi. Hatta Usb'ye attım denedim çalışıyor da. Sanırım sizin bağlantınızdan dolayı veya sisteminizle ilgili sorunda olabilir.

Ben bugün indirdim ve bağlantım bulunduğum yerde hayli kötü olmasına rağmen 600kb/sn gibi bir süratle kısa sürede dosya indi. Hatta usb ye attım denedim çalışıyor da. Sanırım sizin bağlantınızdan dolayı veya sisteminizle ilgili sorunda olabilir.

Mega'dan tekrar indirdim ama bu seferde hafızaya yükleme ekranı gelmedi. Yani boşa gitti bizim indirme.
Artık Torrent'e düşmesini bekleyeceğim. Niresh 10.9 kurdum sisteme, onda da sürekli kilitlenme oluyordu. 10.9.2 güncellemesini indirdim. Kurulum sırasında sistem yine kilitlendi, Hiç açılmaz oldu. Notebook olayı da galiba bayağı bir sıkıntılı.

Arkadaşlar yaklaşık 3-4 defadır mega ve yandex ten 10.9.2 usb dosyasını indirmeye çalışıyorum.
Mega indirdi. Kopyalama bağlantısı çıkmadı. 2. kez denedim %30 da kaldı.
Yandex'ten internet download manager ile denedim. %80 de bağlantıyı kesiyor ve devam durumu yok.
Sizlerden ricam 10.9.2 usb dosyasını torrent veya kopmalarda devam desteği olan bir yere yüklemeniz mümkün mü ?

Yandex Diskte hesap açıp hesabınıza ekleyin. Sonra PC'ye Yandex Disk uygulamasını kurun, gece boyunca indirip bitirecektir.

Ana konudaki sürüm 10.9.2'ye güncellenmiştir.

Mac OS X Mavericks 10.9 RAW İmajı

Mobil Haswell desteği Clover ile vardır. Chameleon kullanacaklar yine yamalanmış mach_kernel kullanmalıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı