Mavericks Raw İmajı USB Sorunu!

ThisisPerfect

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yandexten indirdiğim partları klasöre çıkardığımda 7834MB'lik bir raw dosyası çıktı.

Elimde 8 GB USB bellek var fakat 7450 MB olarak gözüküyor bu yüzden atamıyorum. Ne yapmamam lazım önceden atmıştım bu flasha kurulum yapmıştım başka bilgisayarda neden böyle bi sıkıntı yarattı ? Acil cevap

Evet biçimlendirme yapıyorum usb belleğin toplam boyutu 7450MB gözüküyor 550MB kayıp var. fakat önceden kurulum yapmıştım bu usbden. SUSEN usb bellek boyutu yetersiz olduğu için yazmıyor image writerden seçiyorum write diyorum bitiyor yazma işlemi fakat usb yine boş gözüküyor.

Boş bir DVD buldum 8.5 GB'lik evde varmıştı ona yazdırsam ondan kurulum yapsam sıkıntı olur mu?

8.5 GB DVD'ye yazık olur. Onunla daha iyi şeyler yapabilirsin (Yedeklerini kurtarmak gibi) Bu uygulamayı bir dener misiniz?
  • Uygulama Flash bellek (Harici diskler için) gibi diskleri daha sağlıklı şekilde biçimlendirmeye yarıyor.

Tabiki bir kaç dakika işim var burada olursanız çok sevinirim yardıma ihtiyacım olacak çünkü, 3-4 dakika içerisinde deneyeceğim :)

Hocam denedim yok yine aynı programda boyutunu 8022.65MB olarak gösteriyor low-level format diyor format diyorum format bittikten sonra Kapasite 7.46GB yine :( tek çare dvd kullanmak yani ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı