Hat çektirmek için nereye başvurulur?

238950

Kilopat
Makaleler
3
Şu an da NetSpeed 75Mbps paketini kullanıyorum, az önce altyapı sorgularken komşumuzun hattının 100Mbps desteklediğini öğrendim. 2 ev arasında ki mesafe 40-60 metre arası.
Bu hattı evime çektirebilir miyim? Çektirebilirsem nereye başvurmam gerekiyor.

Şu an da NetSpeed 75Mbps paketini kullanıyorum, az önce altyapı sorgularken komşumuzun hattının 100Mbps desteklediğini öğrendim. 2 ev arasında ki mesafe 40-60 metre arası.
Bu hattı evime çektirebilir miyim? Çektirebilirsem nereye başvurmam gerekiyor.
Zaten hattınız aynı 40-60 metre mesafede 25mbps'lik kayıp oluyor, ama aslında 80-85 arası bir hız'da alabilirsiniz, hız limitini kaldırmaları gerek.

TürkNet bana 50Mbps'lik paket veriyordu maksimum, talep açarak gelen hızın limitini kaldırın dedim ve şu anda 82mbps download alıyorum.

Tabii NetSpeed böyle bir şey yapar mı bilmem.

Zaten hattınız aynı 40-60 metre mesafede 25Mbps'lik kayıp oluyor, ama aslında 80-85 arası bir hız'da alabilirsiniz, hız limitini kaldırmaları gerek.

TurkNet bana 50Mbps'lik paket veriyordu maksimum, talep açarak gelen hızın limitini kaldırın dedim ve şu anda 82Mbps download alıyorum.

Dostum nasıl yapabildin TurkNet kullanıyorum altyapı sorguladığım zaman maksimum 62Mbps alabilirsiniz diyor fakat 75Mbps paket kullanıyorum.

Zaten hattınız aynı 40-60 metre mesafede 25Mbps'lik kayıp oluyor, ama aslında 80-85 arası bir hız'da alabilirsiniz, hız limitini kaldırmaları gerek.

TurkNet bana 50Mbps'lik paket veriyordu maksimum, talep açarak gelen hızın limitini kaldırın dedim ve şu anda 82Mbps download alıyorum.

Kullandığınız paket kaç Mbps?

Geri
Yukarı