Çözüldü Hat değerleri 50 Mbps'yi destekler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yempy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an halihazırda 16 Mbps Download, 3 Mbps de Upload almaktayım. Modemimin arayüzündeki xDSL verilerine baktığımda aşağıdaki değerleri görüyorum. Acaba paketimi 50 Mbps'ye yükseltirsem, yaklaşık bir hız alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

IMG_3809.jpeg

Merhaba. Şu an halihazırda 16 Mbps Download, 3 Mbps de Upload almaktayım. Modemimin arayüzündeki xDSL verilerine baktığımda aşağıdaki değerleri görüyorum. Acaba paketimi 50 Mbps'ye yükseltirsem, yaklaşık bir hız alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 2068571
Destekler. Eğer teknik destek desteklemez, kopar derse de inanmayın. Bana da aynısını demişlerdi, şimdi çatır çatır 50 Mbps VDSL kullanıyorum. Özellikle TT ekipleri millete fazla hız vermemeye çalışıyorlar.

Destekler. Eğer teknik destek desteklemez, kopar derse de inanmayın. Bana da aynısını demişlerdi, şimdi çatır çatır 50 Mbps kullanıyorum. Özellikle TT ekipleri millete fazla hız vermemeye çalışıyorlar.
Eğer öyle bir şey derlerse yine de paketi vermeleri için nasıl bir yol izlemeliyim acaba

Eğer öyle bir şey derlerse yine de paketi vermeleri için nasıl bir yol izlemeliyim acaba
Hocam sonuçta bu iş ticaret işi. Siz benim hattımı 50'ye geçirin, eğer teknik sorun yaşarsam hızı düşürürüm deyin. Devlet kurumu değiller, karneyle internet dağıtmıyorlar. Ama zihniyet o kafada. Muhtemelen daha fazla yatırım yapmamak için öyle diyorlar.

Sıkıntı olursa paketimi düşürürüm gibi bir şeyler söyle vereceklerdir.

Eki Görüntüle 2068571

Bu arada kopma olabilir o her hatta farklı sonuç verir ama 8 SNR ile 50 Mbps alman gerekiyor.

Sıkıntı olursa paketimi düşürürüm gibi bir şeyler söyle vereceklerdir.

Bu arada kopma olabilir o her hatta farklı sonuç verir ama 8 SNR ile 50 Mbps alman gerekiyor.
Hemen hemen çok fazla abonenin olmadığı, şehirden uzak bir yerde ikamet ediyorum. Aldığım 16 mbps'de hiç yoğunluktan hız düşüşü yaşadığımı görmedim. Bu etki eder mi peki?

Hocam sonuçta bu iş ticaret işi. Siz benim hattımı 50'ye geçirin, eğer teknik sorun yaşarsam hızı düşürürüm deyin. Devlet kurumu değiller, karneyle internet dağıtmıyorlar. Ama zihniyet o kafada. Muhtemelen daha fazla yatırım yapmamak için öyle diyorlar.
Yani
türktelekom altyapı sorgulamasında "hipernet" diye bir altyapı çıkıyor hocam. Bunun anlamı nedir ya da etkisi var mıdır

Hemen hemen çok fazla abonenin olmadığı, şehirden uzak bir yerde ikamet ediyorum. Aldığım 16 Mbps'de hiç yoğunluktan hız düşüşü yaşadığımı görmedim. Bu etki eder mi peki?

Hayır çünkü hat kapasitenin çok altındasın yani sıkıntı olmaması gayet normal bir şeydi ama hız yükselince ne olacak ona senin bakman gerekli.

Türk Telekom altyapı sorgulamasında "HiperNet" diye bir altyapı çıkıyor hocam. Bunun anlamı nedir ya da etkisi var mıdır?

Göknet üzerinden sorgu yapıp atar mısın?

VDSL hattın zaten hat değerlerinden de biliyorduk bence paketini 50 Mbps yap eğer kopma falan olursa hızını 35'e düşürtürsün.
hocam merhaba. tekrar rahatsız ediyorum sizi. paketi 50 mbps'ye yükselttim ve alabildiğim söylenebilir ancak hız çok kararsız. Sürekli bir dalgalanma, bazen 25 oluyor ya da anlık 13' hatta 6'ya düşüyor. Bunun sebebi nedir. xDsl istatistiklerini aşağıya bırakıyorum.

Ekran Resmi 2024-01-21 22.50.21.png

Yeni konular

Geri
Yukarı