Hat değerleri değerlendirmesi

Ankarali06

Centipat
Şu an D-Smart VDSL internet kullanıyorum 24 Mbitlik taahhüdüm bu ayın 11.de bitiyor fiyatları çok pahalı olduğu için değiştireceğim. Bu hat değerlerime ne kadar hız alabilirim.

Screenshot_20191109_163222.jpg

Bunlarda 24 Mbit internetten kablosuz olarak aldığım hızla.

Screenshot_20191109_185904.jpg

Screenshot_20191109_185756.jpg

Netspeed veya Millenicom gececeğim sanirim bu degerlerle. Kac Mbit hız alırım? Bir de hangisini önerirsiniz, Netspeed mi Millenicom mu? Yer Ankara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turknet teknik desteği olmaması arıza durumunda bekletiyorlar birde sabıt telefon olmazsa olmaz ben yalın Kullanıyorum netspeed veya Millenicom önerirmisiniz hangisi iyi kalite olarak.

Turknet teknik desteği olmaması arıza durumunda bekletiyorlar birde sabıt telefon olmazsa olmaz ben yalın Kullanıyorum netspeed veya Millenicom önerirmisiniz hangisi iyi kalite olarak.

Turknet i 2 yılı aşkındır kullanıyorum her türlü arızayı ttnet ile aynı hızda veya genelde daha hızlı çözdüler. Uygulamasından ticket açıyorsun işleme başlıyorlar zaten,telefon kullanabilirsin turknet paketlerinde her yöne 1000 dk konuşma dahil geliyor.

TurkNet'e geçersen minumum 35mbps alırsın bir üst paket olan 75mbps'e kadar olan paketi alırsan 40mbps civarında alırsın.
Turknet i 2 yılı aşkındır kullanıyorum her türlü arızayı ttnet ile aynı hızda veya genelde daha hızlı çözdüler. Uygulamasından ticket açıyorsun işleme başlıyorlar zaten,telefon kullanabilirsin turknet paketlerinde her yöne 1000 dk konuşma dahil geliyor.
Ben ev telefonu istemiyorum onlar şart koşuyor ben 2 yıl önce kapattım ev hattını
Max 35 mbit alırsam. Hızın hepsini Kullanabilirmiyim. Ev hattı olmadan yalin veremiyor mu turknet diğer firmalar nasıl netspeed ve ya millenicom gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı