Hat değerleri nasıl?

OverRar00

Picopat
Yeni bir eve taşındım ve modemi kurdum fakat son 4-5 gündür nedensizce internet hızım sürekli düşüyor kesiliyor. Sorunun DSL kablosundan ötürü olduğunu düşünüyorum fakat ucundan biraz kesip bir tanesini bağladım çok da profesyonel olmasa da diğer 2 kablo boşta kaldı internet geri geldi ve düzeldi ama 50 Mbps internetten alabildiğim değerler sadece bunlar. Ne yapmalıyım?

1657058909550.png

Yeni bir eve taşındım ve modemi kurdum fakat son 4-5 gündür nedensizce internet hızım sürekli düşüyor kesiliyor. Sorunun DSL kablosundan ötürü olduğunu düşünüyorum fakat ucundan biraz kesip bir tanesini bağladım çok da profesyonel olmasa da diğer 2 kablo boşta kaldı internet geri geldi ve düzeldi ama 50 Mbps internetten alabildiğim değerler sadece bunlar. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1442455
Şu an değerleriniz epey sağlıklı görünüyor. Ancak daha önceden değerleriniz kötüyse Türk Telekom hızınızı kısmış olabilir. Arayıp hız güncellemesi isteyin.
Düzeltme: Hat zayıflamanızı yeni fark ettim. Zayıflamanız biraz fazla. Maksimum 35 Mbps alabilirsiniz sanırım. Dilerseniz saha ekibini isteyin gelip yeniden yapsınlar kablonuzu. Dolaba yakın mısınız? Mesafeniz ne kadar?

Geri
Yukarı