Hat değerleri yorumlama

Srhtt

Decapat
Daha fazla  
Daha önce 10-12 Mbps hız alıyorken son zamanlarda 8'i geçmiyor. Modemden fark eder mi?

1638611847513.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir. Şu an hattınız iyi durumda 10Mbps indirme 800KB yükleme hızı veriyorlar. Şu an zaten 10-12Mbps hız alamazsınız.

Olabilir. Şu an hattınız iyi durumda 10Mbps indirme 800KB yükleme hızı veriyorlar. Şu an zaten 10-12Mbps hız alamazsına
Olabilir. Şu an hattınız iyi durumda 10Mbps indirme 800KB yükleme hızı veriyorlar. Şu an zaten 10-12Mbps hız alamazsınız.
Eskiden 10 olurdu şimdi 7-8 aralarinda geziyor napmam gerek? Bir de santrale olan uzaklığımı nasıl öğrenirim?

Altyapı sorgulamasında santrale olan uzaklığın çıkar.
Örnek:

Ekran Görüntüsü (17).png

Siz şu an bir şey yapamazsınız. Aldığınız paket nedir? Yani size bu paketi hangi hızları vereceklerini söyleyerek sattılar?

Altyapı sorgulamasında santrale olan uzaklığın çıkar.
Örnek:

Eki Görüntüle 1232770

Siz şu an bir şey yapamazsınız. Aldığınız paket nedir? Yani size bu paketi hangi hızları vereceklerini söyleyerek sattılar?
2-3 Ay öncesine kadar hatırlıyorum dowloand testlerinde 10 mbpsleri görüyordum kullandiğim tarife 16 mbps, santral uzaklığı 2.5 km çıktı, tarifemi 12 ve ya 8 mbpss çeksem fatura açısından daha mi iyi olur acaba?

2-3 ay öncesine kadar hatırlıyorum dowloand testlerinde 10 Mbps'leri görüyordum kullandiğim tarife 16 Mbps, santral uzaklığı 2.5 km çıktı, tarifemi 12 veya 8 mbpss çeksem fatura açısından daha mi iyi olur acaba?

Size 16Mbps vermiyorlar sorun orada size 10Mbps veriyorlar doğal olarak evinize 8Mbps civarı anca ulaşıyor ISS(internet servis sağlayıcısı) ulaşıp bu durumu bildirin düzeltmezlerse başka ISS bakarız. Bir de kaç TL veriyorsunuz?

Size 16Mbps vermiyorlar sorun orada size 10Mbps veriyorlar doğal olarak evinize 8Mbps civarı anca ulaşıyor ISS(internet servis sağlayıcısı) ulaşıp bu durumu bildirin düzeltmezlerse başka ISS bakarız. Bir de kaç TL veriyorsunuz?
Aylık 80-85 tl arası fatura geliyor.
Aylık 80-85 tl arası fatura geliyor.
Az önce hız testinde çıkan sonucum 8.7 mbps

Attığınız sitede 2500 metre uzaklık 8 Mbps destekliyor diyor, şu anki hızım 8.7 eskiden nasıl 10 Mbps alıyor muşum o zaman anlamış değilim firma Vodafone.

Değişik bir sorun size zahmet bir de şuradan bakar mısınız?

Geri
Yukarı