Hat değerlerim nasıl?

mEHMETTTTT

Picopat
Ekran görüntüsü 2020-11-16 144323.png
Ekran görüntüsü 2020-11-16 144339.png
Arkadaşlar her zaman olduğu gibi biraz önce internetim koptu ve bu değerlere kadar düştü. Hat değerlerim nasıl?

Hat değerlerin iyi önceden nasıldı? Modemi biraz kapalı tut sonra tekrar aç belki biraz daha iyileşir. Bende öyle oluyor biraz kötüleşiyor biraz kapatıp aç yapınca düzeliyor.

Hat değerlerin iyi önceden nasıldı? Modemi biraz kapalı tut sonra tekrar aç belki biraz daha iyileşir. Bende öyle oluyor biraz kötüleşiyor biraz kapatıp aç yapınca düzeliyor.
Modemi daha 2 gün önce aldım. Eski modemimde de kopuyordu belki sorun çözülür diye aldım. Modeme gelen DSL kablosunu komple değiştirdim. TT arıyoruz geleceğiz diyorlar kimse gelmiyor. Bizde bir sorun yok deyip uğraşmıyorlar. İşin kötü durumu şu günlük kullanımda sorun çıkarmaz ancak canlı yayın açıyorum ve yayın kapanıyor. En fazla 30 dakika yayın yapabiliyorum sonrasında kopuyor. Modeme kablo ile de denedim aynı sorun var zaten internet gidince diğer cihazlarda da gidiyor. Artık yapabileceğim hiç bir şey kalmadı. Tahhüt bitsede kurtulsam millenicom'a geçsem. Zaten TT'de tek kalma sebebim müşteri hizmetleriydi. Artık o da kötü. Kalmanın hiçbir anlamı yok.

Geri
Yukarı