Hat değerlerim nasıl?

Vaniccx

Hectopat
Daha fazla  
ADSL 16Mbps paket kullanıyorum. Geçenlerde burada sokaktaki kutuyu değiştirdiler ve bununla beraber hat değerlerimde de iyileşme oldu. ADSL'i tam verimle kullanabiliyorum. VDSL 75Mbps olan bir pakete geçsem kullanabilir miyim, bu değerler sıkıntı çıkarır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,8 KB · Görüntüleme: 81
ADSL 16Mbps paket kullanıyorum. Geçenlerde burada sokaktaki kutuyu değiştirdiler ve bununla beraber hat değerlerimde de iyileşme oldu. ADSL'i tam verimle kullanabiliyorum. VDSL 75Mbps olan bir pakete geçsem kullanabilir miyim, bu değerler sıkıntı çıkarır mı?
Yakınlarınızda saha dolabı bulunuyor. Ancak VDSL geçişi olmadan VDSL de kaç alacağınızı söyleyemeyiz. Sorgulama yapıp konuya ekleyin.

ADSL'deki hat değerlerini okuyoruz hocam. Netspeed, Turk.net gibi ISS'lerin alt yapı kontrol sayfalarından alabileceğiniz hıza bakın. VDSL bağlantınız yapılmadan, VDSL hat değerlerini göremeyiz. Göremediğimiz hat değerlerine yorum yapamayız.

ADSL'de alabileceğin hız 24.

@Vaniccx bize de kutu koydular ama normalde 8 download 1upload alırdım şu an Türk Telekom sağ olsun 1.7 download 0 upload yarın sabah arıza kaydı oluşturacağım.

Ekran görüntüsü 2021-12-28 202737.jpg

Geri
Yukarı