Hat değerlerine en uygun paket hangisi?

Yeni bağlattık sorun o yaptık bir hata.
Dediğim gibi VDSL öneririm. İsterseniz müşteri hizmetleri ile görüşün, VDSL altyapısı ile önce 24Mbps bir pakete yükseltin, hat değerleri değişeceğinden, alabileceğiniz en yüksek hıza tekrar bakarsınız, duruma göre paketi tekrar yükseltebilir veya aynı pakette devam edebilirsiniz. Tabi öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşüp, konuyu detaylıca anlatmanız gerekiyor.

Dediğim gibi VDSL öneririm. İsterseniz müşteri hizmetleri ile görüşün, VDSL altyapısı ile önce 24Mbps bir pakete yükseltin, hat değerleri değişeceğinden, alabileceğiniz en yüksek hıza tekrar bakarsınız, duruma göre paketi tekrar yükseltebilir veya aynı pakette devam edebilirsiniz. Tabi öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşüp, konuyu detaylıca anlatmanız gerekiyor.

Önceden 50Mbps idi desteklemediği için indirdiler 50 Mbps iken olan değerleri atabilirim.

Tabi ekleyebilirsiniz, 50Mbps iken de aynı alt yapıyı kullanıyordunuz değil mi?

Evet desteklemiyor diye 12ye düşürdüler. 12 sorun değil de şu an uploadım 1 o yüzden 16 VDSL geçmek istiyorum mesele upload.
@erengore yardımcı olur musun?

Dosya Ekleri

• 1627638006701.png
    1627638006701.png
    34,5 KB · Görüntüleme: 24
Evet desteklemiyor diye 12ye düşürdüler. 12 sorun değil de şu an uploadım 1 o yüzden 16 VDSL geçmek istiyorum mesele upload.
@erengore yardımcı olur musun?
Belirtildiği gibi VDSL saha dolabına bayağı uzaksınız, bu yüzden verimli bir internet bağlantısı alamamışsınız, bu durumda ADSL 16 yükseltmek muhtemelen daha iyi olur. Bölgenizde alt yapı iyileştirme çalışmaları olursa daha yüksek hızlara erişebilmeniz mümkün olur diye düşünüyorum.

Belirtildiği gibi VDSL saha dolabına bayağı uzaksınız, bu yüzden verimli bir internet bağlantısı alamamışsınız, bu durumda ADSL 16 yükseltmek muhtemelen daha iyi olur. Bölgenizde altyapı iyileştirme çalışmaları olursa daha yüksek hızlara erişebilmeniz mümkün olur diye düşünüyorum.

Peki ADSL 16'da kaç upload alırım 1 biraz düşük de.

Geri
Yukarı