Hat devir fiyatı neden yüksek?

Daha fazla  
Turkcelliyim hattı üzerime almam gerekiyor ve faturalı hattım var. Bana söylenen şey cayma bedeli 250 TL civarı tutuyor üstüne de hattı devrettiğimiz için pakediniz ve hattınızı yeni alıyormuşsunuz gibi yeni hat ücreti ödemelisiniz. 750 TL de hat ücreti istiyor. Güncel faturalı pakedim aylık 200 TL idi yeni paket yapacaksanız da 280'den başlıyor dendi. Ben böyle bir şey görmedim normal mi bu? Bir bayii bana devretmek yerine cayma bedelini ödeyip hattı kapat yeni hat aç dedi ama öyle de aynı parayı ödemeyecek miyim?

Turkcelliyim hattı üzerime almam gerekiyor ve faturalı hattım var. Bana söylenen şey cayma bedeli 250 TL civarı tutuyor üstüne de hattı devrettiğimiz için pakediniz ve hattınızı yeni alıyormuşsunuz gibi yeni hat ücreti ödemelisiniz. 750 TL de hat ücreti istiyor. Güncel faturalı pakedim aylık 200 TL idi yeni paket yapacaksanız da 280'den başlıyor dendi. Ben böyle bir şey görmedim normal mi bu? Bir bayii bana devretmek yerine cayma bedelini ödeyip hattı kapat yeni hat aç dedi ama öyle de aynı parayı ödemeyecek miyim?
Hattı kapatıp yeniden açarsan farklı numarayla devam edersin. Yeni hat alımlarında kampanya vs. var daha uyguna gelebilir. Bende geçtiğimiz Ekim ayında 500 TL gibi bir fiyata devir yapmıştım.

Hattı kapatıp yeniden açarsan farklı numarayla devam edersin. Yeni hat alımlarında kampanya vs. var daha uyguna gelebilir. Bende geçtiğimiz ekim ayında 500 TL gibi bir fiyata devir yapmıştım.

Devir yerine kapat kendi adına aç mı diyorsun yani en uygun öyle mi olur? İlla Turkcell olmak zorunda da değil başka bir firmaya da görebilirim cayma ödeyip.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı