Hat giden aramalara kapandı ve açılmıyor

Ne çözülmez sorunmuş anlamadım. :D madem çözemiyorlar öyle ayar da olmasın diyor insan. En son numara değiştirmeye kadar götürecekler işi herhalde. Öncesinde bir operatör değiştirin belki o şekilde kurtarırsınız.

Taahhüdü 1 hafta önce yeniledim bir ceza işlemi uygulanır sanırım.

Ne çözülmez sorunmuş anlamadım. :D madem çözemiyorlar öyle ayar da olmasın diyor insan. En son numara değiştirmeye kadar götürecekler işi herhalde. Öncesinde bir operatör değiştirin belki o şekilde kurtarırsınız.

Müşteri hizmetleri çözemiyor ana bayiler çözemiyor kafayı yiyeceğim en sonunda milyonda bir görülen bir şey herhalde anlamadım ki.

Tekrra yazıyorum: SIM kartı değiştirmekle bu iş çözülmüyor.
Numarayı değiştirmekle de çözülmüyor.

'*#33# tuşladığın zaman hangi cevabı alıyorsun' diye sordum, fakat cevabı alamadım.

'*#33# tuşladığın zaman hangi cevabı alıyorsun' diye sordum, fakat cevabı alamadım.

Kusura bakmayın gönderdiğiniz kapatma koduna odaklanmıştım şu an cihaz yanımda değil ama ses ve veri engelli yazıyordu.

Kusura bakmayın gönderdiğiniz kapatma koduna odaklanmıştım şu an cihaz yanımda değil ama ses ve veri engelli yazıyordu.

Hocam var mı bir umut? :(

Dosya Ekleri

• IMG-20240318-WA0001.jpg
    IMG-20240318-WA0001.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Tamam.

Müşteri hizmetleri sistemde ya bu fonksiyonu göremiyor ya da düzgün bakmıyorlar. 'Müşteri faturasını ödemedi' şeklinde algılayıp, o şekilde bakıyorlar. Bununla ilgisi yok ki.

Müşteri hizmetleri arıza kaydı oluşturması lazım yoksa bu sorun çözülmez. Bayii de çözemez.

Tamam.

Müşteri hizmetleri sistemde ya bu fonksiyonu göremiyor ya da düzgün bakmıyorlar. 'müşteri faturasını ödemedi' şeklinde algılayıp, o şekilde bakıyorlar. Bununla ilgisi yok ki.

Müşteri hizmetleri arıza kaydı oluşturması lazım yoksa bu sorun çözülmez. Bayii de çözemez.

Müşteri hizmetleri arıza kaydı oluşturuyoruz dedi ama halen yanıt yok.

Müşteri hizmetleri arıza kaydı oluşturuyoruz dedi ama halen yanıt yok.
Yaklaşık 4 gündür bu şekilde

Maalesef senin yapabileceğin bir şey yok. Hafta sonu da araya girdi....
2-3 gün bekle ve ardındn son durumu sorgula.

Çözülmeyecek bir şey değil, fakat 'yolu' biraz zahmetli .... :(

Olay çok basit. Müşteri hizmetleri ya sana o kodu versin ya da çenelerini tutup arıza kaydı oluştursun. O zaman bir teknisyen bunu doğrudan sistemden kaldıracak. Bunun başka çözümü yok. Eğer başa çıkamıyorlarsa, o zaman hattını iptal etsinler ve yeni bir hat açsınlar.

Senin ya da bizim bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı