Hat sahibi olmadan numara taşıma işlemi yapılabilir mi?

e.ş.19

Centipat
Daha fazla  
İyi günler numaramı taşımak istiyorum hat sahibi burada değil başka şehirde numarayı değiştirmek istemiyorum çünkü birçok hesabım bu numaraya kayıtlı bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim ya da olmuyorsa hattı kendi üzerime alırken ne kadar ücret ödeyeceğim? Onun için de asıl sahibi gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler numaramı taşımak istiyorum hat sahibi burada değil başka şehirde numarayı değiştirmek istemiyorum çünkü birçok hesabım bu numaraya kayıtlı bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim ya da olmuyorsa hattı kendi üzerime alırken ne kadar ücret ödeyeceğim? Onun için de asıl sahibi gerekir mi?

Maalesef hat sahibi olmadan hat değiştiremezsiniz diyebiliyorum ben ama belki hat sahibi bir türlü aranarak filan onay alinirsa olabilir belki bunu gidip bir operetör bayinden öğrenebilirsiniz daha sağlıklı bilği alabilirsiniz veya müsteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

@Oywle teşekkür ederim böyle bir uygulama var mı hani arayarak kimlik fotokopisi ile vs. diye konuyu açmıştım başından böyle bir olay geçen birisi olmuşsa diye herkese teşekkür ederim.

@Oywle teşekkür ederim böyle bir uygulama var mı hani arayarak kimlik fotokopisi ile vs. diye konuyu açmıştım başından böyle bir olay geçen birisi olmuşsa diye herkese teşekkür ederim.
Hattın yasal sahibi bayiye gitmeden online olarak taşıma yapabilir. Sim kartın kargolanacağı adresi sizin adresiniz olarak verebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı