Hata düzeltmeleriyle birlikte 25182.1000 yayinlandi

Herkese selam yeni bir güncelleme haberiyle karşınızdayım hata düzeltmeleriyle birlikte 25182.1000 dev kanalda yayinlandi.

Ek olarak timebomb 15 Eylül 2023 olarak güncellendi.

Güncelleme detayları için:

25182 sanal makinede kullanmak için ISO arıyorum diyorsanız (ana makinenize kurmanızı önermem)

UUP dump ile nasıl ISO oluşturulur?

Yeni güncelleme haberinde görüşmek üzere.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Sonunda timebomb korkum gidecek. Ayrıca ben ana makinemde kullanıyorum desteklenmeyen sistemde. Sıkıntı olmuyor,yine de önermiyorum ama.

Herkese selam yeni bir güncelleme haberiyle karşınızdayım hata düzeltmeleriyle birlikte 25182.1000 dev kanalda yayinlandi.

Ek olarak timebomb 15 Eylül 2023 olarak güncellendi.

Güncelleme detayları için:

25182 sanal makinede kullanmak için ISO arıyorum diyorsanız (ana makinenize kurmanızı önermem)

UUP dump ile nasıl ISO oluşturulur?

Yeni güncelleme haberinde görüşmek üzere.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

@AJFA hocam, bu tarz güncelleme haberlerini gereksiz bulmuyorsunuz değil mi? Amacım insanları bilgilendirmek. Eğer ki gereksiz geliyorsa paylaşmayabilirim. Teşekkürler.

Sadece sizin görüşünüzü merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@AJFA hocam, bu tarz güncelleme haberlerini gereksiz bulmuyorsunuz değil mi? Amacım insanları bilgilendirmek. Eğer ki gereksiz geliyorsa paylaşmayabilirim. Teşekkürler.
Niye gereksiz olsun ki? Adı üzerinde, haber. Kaldı ki bana göre gerekli veya gereksiz olması bir şey ifade etmez, konu açmakta özgürsünüz.

Küçük bir tavsiyem var: Güncelleme notlarını Türkçeye çevirmeniz, İngilizce bilmeyen kullanıcılar için faydalı olabilir. Çevirmekten kastım, herhangi bir çevirme aracı kullanmadan sizin çevirmeniz tabii ki.

Niye gereksiz olsun ki? Adı üzerinde, haber. Kaldı ki bana göre gerekli veya gereksiz olması bir şey ifade etmez, konu açmakta özgürsünüz.

Küçük bir tavsiyem var: Güncelleme notlarını Türkçeye çevirmeniz, İngilizce bilmeyen kullanıcılar için faydalı olabilir. Çevirmekten kastım, herhangi bir çevirme aracı kullanmadan sizin çevirmeniz tabii ki.

Tamamdır hocam artık guncelleme haberlerini Türkçeye çevirip atacağım. 😀😀😀

Sadece sizin görüşünüzü merak ettim.

Ben bakıyorum şahsen özellikle ve şu an kuruyor. Canlı çalıştığım bilgisayarım hep son sürümdü hiç patlamadım. :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı