Hata vermeden uygulamalar kapaniyor

BerkayENESdemir

Picopat
Daha fazla  
Şu ana kadar toplamda 3 tane uygulamam hata vermeden penceresi bir anlığına gösterip sanki görev yöneticisinden kapatırcasına bir program kapatiyor gibi, Windows defendırdan da bir uyarı gelmemekte.
Uygulalarmalar: Minecraft (orijinal Launcher) Zoom, Valorant.
Windows 10 Pro 20h2.
Sistem: i5 7400 B250 M anakart 1050 4 GB NVIDIA.

Konu doğru mu bilmiyorum en yakın bu geldi bana eğer yanlış ise affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Sistem geri yükleme yapabiliyorsanız, problemin olmadığı bir güne yükleme yapın.
  • Virüs taraması yapabiliyorsanız, gerekli programları kurup bir genel tarama yapın.
  • Sistem dosyaları zarar görmüş olabilir, donanımsal bir sorun olup olmadığını anlamak için temiz, güncel bir kurulum yapmayı deneyebilirsiniz son olarak.

• Sistem geri yükleme yapabiliyorsanız, problemin olmadığı bir güne yükleme yapın.
  • Virüs taraması yapabiliyorsanız, gerekli programları kurup bir genel tarama yapın.
  • Sistem dosyaları zarar görmüş olabilir, donanımsal bir sorun olup olmadığını anlamak için temiz, güncel bir kurulum yapmayı deneyebilirsiniz son olarak.

Hocam geri yükleme pencereside kapaniyor Malwarebytes açilması için çok deniyor gibi ama açilmiyor.
Son dediğinizi anlamadım yani kurulum derken kısaca format mı atayım?
Bir de bügün 10.45 Windows güncellemsi yapmış dün böyle bir sorun yoktu nedeni güncellemeden kaynaklı olabilir mi?

• Olabilir. Güncellemeyi kaldırmayı deneyin.
  • Shift tuşuna basarak sistemi yeniden başlat deyin, oradan çıkan menülerin birinin altında sistem geri yükleme var oradan deneyebilirsiniz.
  • Çözüm sağlayamazsanız format atmayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı