Hatalarımı söyleyin

Mevcut yöneticiler gibi her şeye ceza kesmez isen seviniriz :D Forumda bazı yöneticiler acayip egolu. Hatta hastalık seviyesinde arkadaşlarımız var, adam hiç üşenmeden eski konularımızı bulup bize ceza yağdırıyor. Ben bir forumda 4 sene yöneticilik yaptım, burası kadar gördüğü her şeye ceza yazan bir kitle görmedim açıkcası. O yüzden genelde bu forumda 13-18 yaş arası kitle duruyor. Diğer kitle başka forumlara kaçıyor genelde. Umarım sende her şeye ceza yazmazsın. Umarımda yönetici olursun. Başarılar...

Son düzenleme:
Mevcut yöneticiler gibi her şeye ceza kesmez isen seviniriz :D forumda bazı yöneticiler acayip egolu. Hatta hastalık seviyesinde arkadaşlarımız var, adam hiç üşenmeden eski konularımızı bulup bize ceza yağdırıyor. Ben bir forumda 4 sene yöneticilik yaptım, burası kadar gördüğü her şeye ceza yazan bir kitle görmedim açıkcası. O yüzden genelde bu forumda 13-18 yaş arası kitle duruyor. Diğer kitle başka forumlara kaçıyor genelde. Umarım sende her şeye ceza yazmazsın. Umarımda yönetici olursun. Başarılar...

Hocam öncelikle 22 yaşındayım ve bu forumda olmaktan mutluluk duyuyorum. Diğer forumlar gibi yazım yanlışları ile dolu değil. Forumun kuralları var ve kurallar olmazsa düzen olmaz. Ceza alındıysa demek ki forum kurallarına uyulmamıştır. Hiçbir moderatör arkadaş haksız veya boş ceza verdiğini görmedim. Her şeye ceza verilmiyor kurallara uyulmadığı zaman ceza veriliyor zaten. Düşüncenize saygım var fakat sizi haksız buluyorum bu konuda.

Benim şahsi fikrim, yaptığına değmeyecek bir iş. Sırf yardım etmek için moderatör olmaya gerek yok hocam. Olmadan da katkıda bulunabiliyorsun. Hem de daha kolay. Mesajını yazıp geçiyorsun. :) Olunca bir ton işin olacak, belki başını bile kaldıramayacaksın. O yüzden kasmana gerek yok bu konu hakkında. Akışına bırak yeter. Benden tavsiye.

Hocam öncelikle 22 yaşındayım ve bu forumda olmaktan mutluluk duyuyorum. Diğer forumlar gibi yazım yanlışları ile dolu değil. Forumun kuralları var ve kurallar olmazsa düzen olmaz. Ceza alındıysa demek ki forum kurallarına uyulmamıştır. Hiçbir moderatör arkadaş haksız veya boş ceza verdiğini görmedim. Her şeye ceza verilmiyor kurallara uyulmadığı zaman ceza veriliyor zaten. Düşüncenize saygım var fakat sizi haksız buluyorum bu konuda.

Arada ufak hatalar yapıyoruz, üç gün ceza yazıyorlar. Ben çok eskiyim bu forumda. Üyelik bilgilerime bakarsanız görürsünüz. Eski yöneticiler ufak şeylere bir şey demiyordu ve kendilerine eleştiri geldiği zaman insanların açıklarını yakalayıp günlerce ceza yazmıyorlardı, sadece uyarı yolluyorlardı. Ben buraya 2.el satışına konu açtım bir tane virgülü yanlış yazdım diye 3 gün ban yedim ve satış işlemlerine gelen konuya cevap yazamayıp mağdur oldum. Bu bir kerede olmadı başka konularda'da başımıza geldi bir kaç arkadaş ile. Bazı arkadaşlar yetkilerini kötüye kullanabiliyor...

@Lockheed bana şu konuyu neden açtığınızı söyler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı