Hatalarımı söyleyin

Hocam ben sizi pek görmedim ama bence şuanda moderatör olmanız zor gözüküyor. Belki de kullanıcıların yaşadıkları sıkıntıları çözmek için çok uğraşmış olabilir, teknik bilginiz yüksek olabilir. Ama bu forumda gerek aktiflik, gerek bilgi açısından çok önemli insanlar var. Onlar bile olamamış. Bilemiyorum.

Hocam ben sizi pek görmedim ama bence şu anda moderatör olmanız zor gözüküyor. Belki de kullanıcıların yaşadıkları sıkıntıları çözmek için çok uğraşmış olabilir, teknik bilginiz yüksek olabilir. Ama bu forumda gerek aktiflik, gerek bilgi açısından çok önemli insanlar var. Onlar bile olamamış. Bilemiyorum.

Haklısınız hocam ben zaten hatalarımı düzeltmek için açtım konuyu.

Gerçek sebebi nasıl söylesem ben o gün annemi kanserden kaybettim. Biraz kendime süre tanıyacaktım ama hayata devam etmenin daha önemli olduğunu düşündüm. O konuyu prim için açmış olsaydım büyük ihtimal annemi kaybettim diye açardım.
Hepinize teşekkürler daha uzun süre sizinle olmak dileğiyle.

Son düzenleme:
Yok hocam, gördüğüm kadarıyla bir hatanız yok, forumda sizi görünce mutlu oluyorum nedensizce. Umarım moderatör olabilirsiniz. Ama bir şartla, yerli yersiz ban atmak yok 😁

Gerçek sebebi nasıl söylesem ben o gün annemi kanserden kaybettim. Biraz kendime süre tanıyacaktım ama hayata devam etmenin daha önemli olduğunu düşündüm. O konuyu prim için açmış olsaydım büyük ihtimal annemi kaybettim diye açardım.

Cok gecmis olsun hocam Allah rahmet eylesin.

Hocam sağ olun. Bu arada 1000 mesaj konunuza cevap yazamadım hayırlı olsun.

Sağ olun hocam.
Yok hocam sorun yok çok teşekkürler, bir sürü kişi etiketleyecektim ama unuttuklarım alınır diye yapmadım.

Çok üzüldüm hocam. Allah rahmet eylesin.

Son düzenleme:
Moderatör olmak için aktiflik de önemli diye biliyorum.

Aktiflik çok da mühim değil, önemli olan sana verilen saatler aralığında forumda olman, bunun sorumluluğunu üstlenmen. Onun harici istediğin gibi gir çık, kafana göre takıl. :)

Arkadaşlar bana dönüş yapıldı. Fakat verilen saatlerde uygun değildim maalesef. Ben de @Blacksidemre hocamı önerdim. @MF hocama ilgisi için teşekkür ederim.
Benim de 102 mesajım kaldı. 1000 mesajım olduğu zaman belki başvururum.
Size gelirsek, umarım istediğiniz yere gelirsiniz.
Size inanıyorum ve çok başarılı olacağınıza inanıyorum.

Geri
Yukarı