Hatasız Windows 7 Home Basic 64 Bit ISO dosyası

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba millet. Bana hatasız Windows 7 ISO 64 Bit Home Basic ISO lazım ben 2 ISO denedim daha önce ve bu dosya dijital olarak imzalanamadı hatası gibi bir şeydi. Sanırım veriyor Windows ön yükleme yöneticisi.

Buyurun hocam sağlam ISO arşivimde var.

Çok teşekkürler hocam olursa yazarım tekrar yine de çok teşekkürler.

Hocam setupu açarken Windows could not determine the language to use for setup error code 0x80004005 diye hata veriyor.
Güncel.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler hocam olursa yazarım tekrar yine de çok teşekkürler.

Hocam setupu açarken Windows could not determine the language to use for setup error code 0x80004005 diye hata veriyor.
Güncel.

Windows BT veya Windows ws gibi dosyalar varsa sistemde silin.
CMD girip şunu da yazın: sfc /scannow
Sorun hala düzelmezse CMD'ye girip şunu deneyebilirsin: DISM /online /cleanup-ımage /scanhealth
Ardından: DISM /online /cleanup-ımage /restorehealth
Hepsi bittikten sonra bunu da dene: Taskkill /f /ım explorer.exe & start explorer.
Bunlarda bittikten sonra CMD'ye şu komutu ver: RD /S /Q %SystemDrive%\windows.old
Olmazsa bunuda ver cmdye: chkdsk /f /r /C:
Hala olmamaya devam ediyorsa sourcesden setup.exe ile başlatmak yerine normal setup.exeden başlat sourcesden değil
Hala olmazsa windows 8.1 kurabilirsin:https://software.download.prss.micr...32bd7adba3ad0cec55b23a3c6d45e6db085c258228a31
8.1 Bile olmuyorsa 8 dene düz 8: Windows 8 Free Download 32 Bit - 64 Bit ISO - WebForPC

Son düzenleme:
CMD girip şunu da yazın: sfc /scannow
Sorun hala düzelmezse CMD'ye girip şunu deneyebilirsin: DISM /online /cleanup-ımage /scanhealth
Hepsi bittikten sonra bunu da dene: Taskkill /f /ım explorer.exe & start explorer.
Bende tam bunları yazacaktım hocam. Siz yazmışsınız.

CMD girip şunu da yazın: SFC /scannow
Hepsi bittikten sonra bunu da dene: Taskkill /f /ım explorer.exe & start Explorer.
Bunlarda bittikten sonra CMD'ye şu komutu ver: Rd /s /q %SystemDrive%\windows.old
Olmazsa bunu da ver CMD'ye: Chkdsk /f /r /c:
Hala olmamaya devam ediyorsa sourcesden setup.exe ile başlatmak yerine normal setup.exeden başlat sourcesden değil.

Hocam denizhan771 hocamın verdiği ISO'da normal setup yok sourcesda var ama dediklerinizi deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı