Hatay'a (Deprem Bölgesine) kargo gönderme

Lukerno

Decapat
Hatay'da bulunan Defne ilçesinde yaşayan bir kardeşimize üniversiteye hazırlık kitabı göndereceğim. PTT Defne ilçesine gönderim yapıyor mu? (Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.) ( Başlık otomatik düzeltmeden dolayı yanlış yazılmıştır.) (gönderiyor-gönderebiliyor)

Hatay'da bulunan defne ilçesinde yaşayan bir kardeşimize üniversiteye hazırlık kitabı göndereceğim. PTT defne ilçesine gönderim yapıyor mu? (görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.) ( başlık otomatik düzeltmeden dolayı yanlış yazılmıştır.) (gönderiyor-gönderebiliyor)

En yakın PTT şubesine gidebilir ya da PTT destek hattından bizzat onlara sorabilirsin.

HB, ty üzerinde olan satışlarımızda, bazen maraş, hatay gibi illerde sorun yaşıyoruz ona dayanarak dedim. Çünkü bazı kargo şubeleri yıkıldığı için dağıtım veya gönderim yapılamayabiliyor.
Anladım hocam. En iyi çözüm herhangi bir kargo firması seçip müşteri hizmetlerine ulaşılmasıdır. Bende deprem bölgesi Adana/Seyhan'da oturmaktayım. PTT'de bir şube ağır hasarlı olduğundan kapatıldı, önüne mobil şube açıldı. Mobil şube üzerinden kargo alımı yapıyorlar. Yıkılsa bile mobil şube üzerinden gerçekleşir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı