Kargolar deprem bölgesine yakın yerlerde çalışıyor mu?

Aurora1

Hectopat
Yer
Güney Kore
Deprem bölgesinde olan bir ilin ilçesinde yaşıyorum, ilçede hasar yok ama sipariş ettiğim kargo gelir mi emin olamadım, tabii ki hemen gelmesini istemiyorum bu durumda ama eninde sonunda gelir mi yoksa geri mi gider onu merak ediyorum. PTT'den sipariş vermiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yakın bir yerdeyim şehirde yıkılan bina yok ama Amazon kargo yollamıyor. Sizinki yoldaymış bence teslim edilir geç de olsa.
İnşallah

Arkadaşlar Malatya'ya kadar gelmiş,ilçeye gelir mi acaba?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230212_134722_com.ptt.png
    Screenshot_20230212_134722_com.ptt.png
    62 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:
Dostum ayni durumdayim yazihandayim geliyor mu
Hocam PTT çalışıyor sanırım,Arapgir'e bu Pazartesi geldi benim kargo Malatya'dan. Bir tane daha sipariş verdim PTT ile o da şu an Malatya Merkez'e gözüküyor. Yarın ya da Pazartesi gelir diye düşünüyorum bir sıkıntı olmazsa. Yarın gelirse haber veririm belki.

Hocam PTT çalışıyor sanırım, Arapgir'e bu Pazartesi geldi benim kargo Malatya'dan. Bir tane daha sipariş verdim PTT ile o da şu an Malatya Merkez'e gözüküyor. Yarın ya da Pazartesi gelir diye düşünüyorum bir sıkıntı olmazsa. Yarın gelirse haber veririm belki.

Malatya PKİDM de görünüyor kargi herhalde köye getirmiyorlar arayıp gelin alın diyorlar. Kimlik gerekiyor mu? Ad soyad arkadaşım yanlışlikla kendisininkini girmiş numara adres falan var bende T.C. side var gerekirse kimlikte atar umarim kabul ederler

Malatya PKİDM de görünüyor kargi herhalde köye getirmiyorlar arayıp gelin alın diyorlar. Kimlik gerekiyor mu? Ad soyad arkadaşım yanlışlikla kendisininkini girmiş numara adres falan var bende T.C. side var gerekirse kimlikte atar umarim kabul ederler
Malatya PKİDM'de torba kapandıysa ilçeye gelir büyük ihtimal. Köylere dağıtım başladı mı bilmiyorum belki ilçe merkezine gitmeniz gerekir. Malatya PKİDM'den alınmıyor diye biliyorum kargo.Arkadaşınızın adına kargo sorarsınız verirler,siz teslim aldığınız için sizin T.C. ve imzanız istenir. Sıkıntı çıkarmazlar diye düşünüyorum. En azından Arapgir'de sıkıntı çıkmıyor.

Benim kargo yine geldi bu arada. Çalışmaya devam ediyor.

Son düzenleme:
Malatya PKİDM'de torba kapandıysa ilçeye gelir büyük ihtimal. Köylere dağıtım başladı mı bilmiyorum belki ilçe merkezine gitmeniz gerekir. Malatya PKİDM'den alınmıyor diye biliyorum kargo.Arkadaşınızın adına kargo sorarsınız verirler,siz teslim aldığınız için sizin T.C. ve imzanız istenir. Sıkıntı çıkarmazlar diye düşünüyorum. En azından Arapgir'de sıkıntı çıkmıyor.

Benim kargo yine geldi bu arada. Çalışmaya devam ediyor.
Dostum aktarmaya geldi halen ulaşamadım pidm e gittim ilçede dedi ilçeye gittim ilçe kapalı sozde bu gün açılacak . Ptt yi aradigimda araçta dediler bana

Yeni konular

Geri
Yukarı