Hatay'da Köpeğe İşkence!

Hatay'da gece yarısı bir evin bahçesindeki köpeği bıçaklayan s. A. Gözaltına alındı. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan zanlı, sabaha karşı köpeğin bulunduğu bahçeye gelerek zavallı hayvanı katletti.

not: hayvanlardan ne istiyorsunuz. Vasıfsız kahpeler.

kaynak;

Allah Allah'ya. Fakir adam çocukları için süt ekmek çalıyor 10 yıl yatıyor. Ama kadınlar veya hayvanlar öldürülünce serbest bırakılıyor. Adalet nerede? İnadına karşı çıkıyorum, ben bu zihniyeti istemiyorum. Artık susmamamız gerekiyor! Artık konuşacağız, ben her şeyi göze aldım, sözde " cumhurbaşkanına ", hakaret eden müebbet yiyiyor. Adalet sözde mülkün temelidir. Adalet artık ülkenin başındakine ve paraya bağlı. Allah büyüktür, ben Allah'a havale ediyorum hepsini şimdi ağzımdan çok küfürler çıkardı ama ban yemek istemiyorum. Saygılar.

"Sokak hayvanlarına tecavüz etmenin, işkence etmenin cezası para.
Büyük ahlaksızlıklar için büyük aptallar lazımdır.
Bütün insanlar suçlu değildir ama
Bütün hayvanlar masumdur. "
Ah Şer üzümlü kekim. Susamam diye şarkı yaptın, seni dinliyorum diye dalga geçenler fanın oldu. Ama şarkın neredeyse bir işe yaramadı.
Yok arkadaş bunlara zamanında fazlasıyla merhamet edildi. Bence bu mahlukları asıp kesmenin vakti çoktan geldi.
Misal bugün arkadaşlarla parka gittik. Karşımıza bir sokak köpeği geçip oturdu. Saldırdığı da yok. Sakince gölgenin altında dinleniyor işte. Ne gerek var bu kadar zalimliğe?

Allah Allah'ya. Fakir adam çocukları için süt ekmek çalıyor 10 yıl yatıyor. Ama kadınlar veya hayvanlar öldürülünce serbest bırakılıyor. Adalet nerede? İnadına karşı çıkıyorum, ben bu zihniyeti istemiyorum. Artık susmamamız gerekiyor! Artık konuşacağız, ben her şeyi göze aldım, sözde " cumhurbaşkanına ", hakaret eden müebbet yiyiyor. Adalet sözde mülkün temelidir. Adalet artık ülkenin başındakine ve paraya bağlı. Allah büyüktür, ben Allah'a havale ediyorum hepsini şimdi ağzımdan çok küfürler çıkardı ama ban yemek istemiyorum. Saygılar.

Hocam kadınlar ve hayvanlar üste cıkarılmaya devam ederse, bunlar tükenmeeeez!

Yazılacak çok şey var ama yazmak istemiyorum. Tek demek istediğim ülkeye reset atılmazsa veya insanı doğru dürüst olan bir memlekete taşınmadıkça çocuk falan bakmayacağım olur. Her geçen yıl akıl sağlığım daha çok düşüyor ve dünyanın ne kadar pis bir yer olduğunu görüyorum. Öyle bir adalet sistemi gelmeli ki böyle kansızlara 10 saniyede bir iğne sokup 3 ayda her saniyesini hissede hissede öldürülmeli. Nefretim yine de geçmez. Huzurlu huzurlu uyuyan güzelim hayvandan ne istemişse artık. Annesinin mesleğini belli etti onun bunun evladı. Keyif yapayım diyordum keyfimi kaçırdı geni bozuk mahlukat.

Geri
Yukarı