Hatıra UMP-45 itemin değeri nedir?

Monsterenergy

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Freerider
Merhaba arkadaşlar, zamanında almış olduğum bir CS:GO iteminin ederini merak ediyorum. Üzerinde 4 tane altın çıkartma var ve biraz araştırdığımda üzerindeki altın çıkartmaları Steam pazarında falan bulamadım. Sizce silahımı ederi ne kadardır?

IMG_20201214_193450.jpg

IMG_20201214_195652.jpg

Hocam düşünüyorum ama başka türlü bir şey aklıma gelmiyor. Eğer skinler piyasada yoksa ilk siz sunacaksınız sizin başlatmanız gerekli ve istediğin fiyatta başlatırsın. Açık arttırmalar da öyle. Ancak abartmaman gerekiyor yoksa alan olmaz.
Şuan bu item steam pazarında satılıyor ama hiç birisinde bu altın çıkartmalar yok bu altın çıkartmaları araştırdım ama hiç bir yerde bulamadım o yüzden fiyatının yüksek olacağını tahmin ediyorum

Şuan bu item steam pazarında satılıyor ama hiç birisinde bu altın çıkartmalar yok bu altın çıkartmaları araştırdım ama hiç bir yerde bulamadım o yüzden fiyatının yüksek olacağını tahmin ediyorum
Hocam bunlar hatıra paketlerinden çıkıyor diye biliyorum. Çıkartmalar üzerinde çıkıyor kutudan. Böyle bir sürü silah var pazarda. Bana daha önce Nova veya XM1014 çıkmıştı 3 TL'ye sattım. Yani fazla değerleri olmuyor.

Hocam bunlar hatıra paketlerinden çıkıyor diye biliyorum. Çıkartmalar üzerinde çıkıyor kutudan. Böyle bir sürü silah var pazarda. Bana daha önce Nova veya XM1014 çıkmıştı 3 TL'ye sattım. Yani fazla değerleri olmuyor.
Hocam ESL ve takım çıkartması falan var. Ve ben hiçbir oyunda altın bir şeyin ucuz olduğunu görmedim şahsen.

Hocam ESL ve takım çıkartması falan var. Ve ben hiçbir oyunda altın bir şeyin ucuz olduğunu görmedim şahsen.
Hatıra silahların tamamı böyle pazarı biraz incelerseniz. Tamamı değil de çoğu öyle. Çoğu da değersiz. Dragon Lore gibi silahların değeri yüksek oluyor yalnızca.

Bazı hatıra skinleri hariç böyle hatıra skinleri çok ucuzdur. Pazarda 2 TL'ye satılıyorsa 2 TL'ye satacaksınız.

Steam pazarında baktım ama satışta olanların üzerine yapıştırılmış stickerların neredeyse tamamının satışı mevcut ama benim silahın üzerindeki stcikerları hiç bir sitede bulamadım şuan bu stcikerların satışı yok sanırım o yüzden değerli mi diye soruyorum bende biliyorum yoksa normal silahın 2 TL değeri olduğunu

Geri
Yukarı