Hatırladığınız en eski anı hangisi?

5-6 Yaşımdayken ayağım bazaya sıkışmıştı. Mor mor tanecikler vardı | Parmağım kapıya sıkıştı, tırnağım çıktı acile gittik. Asit gibi birşey döktüklerini hatırlıyorum sadece. Ve kablo gibi şeyler vardı parmağımda. | Bakkala ekmek almaya gitmiştim 8-9 yaşlarındayım. İşte ağzımda da çikolata vardı. Yolda giderken düştüm, çikolata ağzımın içinde boğazıma doğru dik durdu. Yani ben düştüm yere bakıyorum, çikolata ağzıma girmiş 7 cm'lik çikolata. Daha çok anım var böyle.
Tekte yuttun mu peki hocam? Nasıl çıkardın?

5 yaşında falandım evde karıncaların yuvasını bulmuştum evde ablam vardi bir tek bende gidip karıncalara hortumla su tuttum evi su basmıştı (kapatamadık)

5 yaşında falandım evde karıncaların yuvasını bulmuştum evde ablam vardi bir tek bende gidip karıncalara hortumla su tuttum evi su basmıştı (kapatamadık)
Ben karıncaları büyüteçle yaktığımı hatırlıyorum. Üzücü ve etik değil ama yaptım :(

Tekte yuttun mu peki hocam? Nasıl çıkardın?
Ben orda 5-6 dakika yattım durdum. Zaten yan yatmışım çikolatanın yarısı ağzımdan çıkmış yarısı çıkamamış. Sonra tam ben kalkıcam bizim arkadaşlar geldi. O gün rezil olmuştum arkadaşlarıma. Kalktım attım çikolatayı kenara. O gün çikolata yemeseydim belki bu günlere gelmezdim. Ama çikolatanın tadı lezizdi. (Geç yazdım mesajı kusura bakmayın pc'ye reset attı kardeşim)

Ben orda 5-6 dakika yattım durdum. Zaten yan yatmışım çikolatanın yarısı ağzımdan çıkmış yarısı çıkamamış. Sonra tam ben kalkıcam bizim arkadaşlar geldi. O gün rezil olmuştum arkadaşlarıma. Kalktım attım çikolatayı kenara. O gün çikolata yemeseydim belki bu günlere gelmezdim. Ama çikolatanın tadı lezizdi. (Geç yazdım mesajı kusura bakmayın pc'ye reset attı kardeşim)
Bugünlere neden gelemezdiniz onu anlamadım hocam :D

Geri
Yukarı