Hattımı Vodafone'dan, Türk Telekom'a taşıdım

Kül Tigin

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik ve Elektronik
Vodafone aylardır evde çekmiyordu, konuşmak için bağlantının kopmaması için pencere köşelerine gitmem gerekiyordu. Kentsel dönüşümle güzelim yemyeşil şehri, İstanbul gibi çirkin beton çöplüğüne çevirdiler. (Neyse ki mimariler benzemiyor) Maksimum 4-5 kat apartmanlar çevirdi etrafımızı, Vodafone çekmemeye başladı, hele İnternet hiç çekmiyor. Dün gece itibariyle Türk Telekom'a geçişim tamamlandı ve 18 TL'ye Selfy kampanyasından 3 GB İnternet + 1 GB hediye, 500 DK ve 5000 SMS tarifesine geçtim. İnternet evde tam çekiyor ve arayan herkes evin neresinde olsam sorunsuz bir şekilde ulaşabiliyor.

Doğuda Türk Telekom en kaliteli hizmeti veriyor benim gibi problem yaşayanlar için paylaşmak istedim. Şehrin göbeğindeyim, müşteri hizmetlerini arıyorum diyorum çekmiyor, bana boş boş konuşuyor ve güzel paketleri de yok. 25 yaş altı için Türk Telekom Selfy'de güzel kampanyalar var.
3 ay paketten yemeyen müzik uygulaması, dominos pizza'da indirim, MNG kargo %30 indirim gibi kullanılabilecek yararlı şeyler var.

Hat taşıma sürecim 2 gün sürdü.
Ev İnternet'i pahalı ama telefon hizmeti uygun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Türk Telekom'a geçeli 1.5 hafta oldu açıkcası paketler çok uygun. Selfy paketlerinden birini kullanmaktayım şuan 25TL'ye 5 GB + 1 GB hediye, 750 DK + 5000 SMS ve aydan aya harcıyabileceğim 5TL'lik Google Play kredisi veriyor. Daha bilmediğim avantajlarıda mevcut. Çekim gücünden de memnunum.

Bende Türk Telekom'a geçeli 1.5 hafta oldu açıkcası paketler çok uygun. Selfy paketlerinden birini kullanmaktayım şuan 25TL'ye 5 GB + 1 GB hediye, 750 DK + 5000 SMS ve aydan aya harcıyabileceğim 5TL'lik Google Play kredisi veriyor. Daha bilmediğim avantajlarıda mevcut. Çekim gücünden de memnunum.
Paket faturalı mı faturasız mı?

Ben de şuan Vodafone kullanıyorum Eylül, Ekim gibi sözleşmem bitecek. Turkcell'e geçmeyi düşünüyordum ama onun hakkında da çok kötü yorumlar duydum ve paketleri de pahalı olduğu için vazgeçtim. Ben de Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum.

Ben de şuan Vodafone kullanıyorum Eylül, Ekim gibi sözleşmem bitecek. Turkcell'e geçmeyi düşünüyordum ama onun hakkında da çok kötü yorumlar duydum ve paketleri de pahalı olduğu için vazgeçtim. Ben de Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum.
Turkcell'de çekimden yana sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum ama paketler cidden pahalı. Şu an için en mantıklısı Türk Telekom sanırım.

2 gün öce vodafone'den türk telekoma'a geçtim. paket içeriği 20 gb net, 1000dk 1000sms internet felaket çekmiyor. müşteri hizmetleri ise rezalet. ayrıca şikayetvar.com da en çok şikayet alan firma son 1 yılda türk telekom

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı