Haunted Chocolatier'dan İlk Görüntüler

dleifteH

Centipat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Stardew Valley'nin yapımcısından (Eric Barone, ConcernedApe) yeni çıkacak Haunted Chocolatier'ın ilk görüntüleri bizzat Barone tarafından X (Twitter) aracılığıyla paylaşıldı.
19-54-58-F7jsx5ibwAAtxwY.png
19-55-02-F7jszmmbkAAvszF.png
19-55-05-F7js1AQbYAAcBj2.jpg
19-55-09-F7jtZtpbYAAFJjk.png

Görünüş açısından oldukça Stardew'e benzeyen Haunted Chocolatier ana merkezine çikolata yapımı ve dükkanı işletmeyi ele alıyor. Barone oyunun Stardew'ün devamı niteliğinde olmayacağını, savaş ögelerine daha fazla önem verileceğini ve oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatacağını söylüyor. Oyunun mekaniklerinin nasıl olduğu, ne zaman çıkacağına dair vb. soruların cevapları şu an için belli değil.

Güzel görünüyor bakalım, oynanışı nasıl olacak merak ediyorum.

Tek dileğim Stardew Valley gibi ucuz olsun.

Stardew Valley'in fiyatı 15 dolar, bu yapım da çok beklenen olduğu için o miktarlarda çıkacaktır. Steam'in önerdiği fiyat kuru oyun gelene kadar değişirse hiç de ucuzdan çıkacağını sanmıyorum.

Güzel görünüyor bakalım, oynanışı nasıl olacak merak ediyorum.

Stardew Valley'in fiyatı 15 dolar, bu yapım da çok beklenen olduğu için o miktarlarda çıkacaktır. Steam'in önerdiği fiyat kuru oyun gelene kadar değişirse hiç de ucuzdan çıkacağını sanmıyorum.

150-200 arası olsa iyi bence.

Güzel duruyor şahsen Stardew valley havası aldım (doğal olarak 😅) ama aynı şekil ucuz olacağını sanmıyorum. Bence Stardew valley'de zam yiyebilir almadıysanız alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı