Hava akışı iyi kasa tavsiyesi

olvidobc

Hectopat
Beyler merhaba. Malum corona dolayısıyla ülkede stoklar oldukça sıkıntılı bu nedenle kasa seçerken pek fazla seçeneğim yok. Ancak yine de aklıma yatan birden fazla kasa buldum. Sizce bu kasalardan hangisini almak en mantıklısı olacaktır? Tavsiyelerinize açığım, ekstra kasa da önerebilirsiniz.
Not: Beyaz kasa tercihimdir ancak siyah da önerebilirsiniz.
1- CM TD500.
2- Be Quiet 500DX.
3- Phanteks P400A.
4- Corsair iCUE 220T airflow.
5- Corsair iCUE 225R airflow.

Battlecrusier aşırı kaliteli ve soğutması da iyi.

Beyler merhaba. Malum corona dolayısıyla ülkede stoklar oldukça sıkıntılı bu nedenle kasa seçerken pek fazla seçeneğim yok. Ancak yine de aklıma yatan birden fazla kasa buldum. Sizce bu kasalardan hangisini almak en mantıklısı olacaktır? Tavsiyelerinize açığım, ekstra kasa da önerebilirsiniz.
Not: Beyaz kasa tercihimdir ancak siyah da önerebilirsiniz.
1- CM td500.
2- Be Quiet 500DX.
3- Phanteks P400A.
4- Corsair iCUE 220T airflow.
5- Corsair iCUE 225R airflow.

Bütçe.

n11.com'dan Dark Guardian 4x12cm Dual RGB fan USB3.0 t-glass ATX oyuncu kasas seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.
Hocam alternatif olarak bakabilirsiniz.

220T önermeme nedeniniz ne hocam?
Max 900-950
Stoklarda TD500 olsaydı sorgusuz sualsiz al derdim ama bu kasada güzeldir, tavsiye ederim. ASUS TUF GAMING GT301 Adreslenebilir 4xFan (3xARGB) USB 3.2 TEMPERED GLASS Güç Kaynaksız Kasa - inventus
Stokta belli yerlerde var hocam.
n11.com'dan Dark Guardian 4x12cm Dual RGB fan USB3.0 t-glass ATX oyuncu kasas seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.
Hocam alternatif olarak bakabilirsiniz.
Dark düşünmüyorum hocam. Yorumlara göre malzeme kalitesi oldukça kötüymüş sanırım.

220T önermeme nedeniniz ne hocam?

Max 900-950.

Stokta belli yerlerde var hocam.

Dark düşünmüyorum hocam. Yorumlara göre malzeme kalitesi oldukça kötüymüş sanırım.

Hocam fiyatına göre güzel bir kasa. Malzeme kalitesi çok da kötü değil. Elbette fark vardır.

Piyasada bir sürü mesh yapılı kasa var. Ancak önemli olan kasadaki fanların CFM değerleri. Ya da sen ekstra fan da alabilirsin. Ayrıca kasa alırken egzoz fan olmasınada özen göstermek lazım.

Geri
Yukarı