Hava akışı iyi olan RGB kasa önerisi

Bütçe
1500-1750

Sistemini belirtirsen daha düzgün öneri yapabiliriz belki.

Asus ROG-STRIX-RTX3070-O8G-V2-GAMING 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe sıvı soğutucu için emin değilim ama herhalde 360 mm olacak.
Hocam daha bilindik markalar atabilir misiniz?

Asus ROG-STRIX-RTX3070-O8G-V2-GAMING 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe sıvı soğutucu için emin değilim ama herhalde 360 mm olacak.
Hocam daha bilindik markalar atabilir misiniz?
Peki...

Bu bütçede 360mm sıvı soğutmayı üste destekleyen 3-4 kasa var, 2'sini attım beğenmedin. O halde şuna bakabilirsin;

Beğenmediysen başka üste 360mm desteği olan kasa yok.

Dersen öne de takarım (önermem), şunlara bakabilirsin.
Şahsen Aerocool One Duo kullanıyorum. Tatlı görüntüsü ve güzel fanları tatmin ediyor.
Bu bütçenin ürünü değil.

Sharkoon CA300T öneririm ARGB fanları var fakat şu anki piyasası yüksek maalesef. 1050 liraya almıştım şubatta. Malzeme kalitesi olsun modülerliği, genişliği vs her şeyi ile üst düzey bir kasa. 2 adet eksisi var ki bunlardan biri yan camı sökmek için üstü açmak gerek. Bir diğeri de fanlar şık olmasına şık ama hava akışları 50 cfm civarı olması lazım. Phanteks 14 cm fanlardan taktım çok daha efektif bir hava girişi oldu kasaya.

Sharkoon CA300T öneririm ARGB fanları var fakat şu anki piyasası yüksek maalesef. 1050 liraya almıştım şubatta. Malzeme kalitesi olsun modülerliği, genişliği vs her şeyi ile üst düzey bir kasa. 2 adet eksisi var ki bunlardan biri yan camı sökmek için üstü açmak gerek. Bir diğeri de fanlar şık olmasına şık ama hava akışları 50 cfm civarı olması lazım. Phanteks 14 cm fanlardan taktım çok daha efektif bir hava girişi oldu kasaya.
Hocam, kasa gayet güzel ve alınabilir ancak piyasada satışı olmadığı için tavsiye etmenin bir anlamı yok, alamayacak çünkü olmadığı için.

Geri
Yukarı